Užteks galvoti apie kitus, dabar pats laikas pasirūpinti savimi

2015-01-21

Užteks galvoti apie kitus, dabar pats laikas pasirūpinti savimi

Praėjus žiemos švenčių laikotarpiui, kai grįžtame į kasdienių darbų rutiną, dažnai apninka bloga nuotaika. Viskas atrodo sunku, neįdomu, norisi permainų, bet nežinome, ką daryti. Psichologai pataria, jog su tokiais jausmais kovoti būtina, o vienas iš tokių būdų – tai malonumą teikiančios dovanos sau.

Specialistai pastebi, jog šventinis laikotarpis, kad ir koks būtų malonus, visiems atneša nemažai streso. Jo metu žmonės išsiderina iš savo ritmo, skuba nudirbti darbus, aplankyti visus artimuosius ir draugus, o tai atsiliepia ir imunitetui bei psichologinei savijautai.

Psichologė Jurga Dapkevičienė sako, jog pošventiniu laikotarpiu būname nusipelnę poilsio, todėl turime atrasti būdų, kaip save palepinti. „Dovanos sau, didelės ar mažos, pramogos, fizinis aktyvumas bei poilsis yra geriausi būdai palepinti savo kūną ir mintis, nes sveikata, tiek fizinė, tiek psichologinė yra didžiausi mūsų turtai“, – sako J. Dapkevičienė.

„Gera Dovana“ taip pat pastebi, kad praėjus šventėms atsiranda vis daugiau žmonių, ieškančių dovanų sau. Todėl atsižvelgdama į klientų poreikius, pradeda teikti paskutinės minutės poilsio ir grožio dovanų pasiūlymus su didelėmis nuolaidomis.

shutterstock_47081248

„Nuo šiol pirkėjus raginsime ne tik dovanoti dovanas artimiesiems ir draugams, bet ir sau. Ilgalaikiai ir tvirti santykiai su mūsų nuolatiniais partneriais mums leis pasiūlyti geriausias kainas už aukščiausios kokybės paslaugas“, - sako bendrovės „Gera dovana“ generalinis direktorius Ernestas Vasiliauskas.

Elektroninėje „Gera dovana“ parduotuvėje kiekvieną savaitę bus pateikiami 5-10 dovanų sau pasiūlymų. Įvairias poilsio, nakvynės, pramogų ir grožio paslaugas pirkėjai galės įsigyti už 40-60 proc. mažesnę kainą. Šių paslaugų galiojimo laikas bus žymiai trumpesnis nei įprastai – tai leis pirkėjui planuotis laiką taip, kad artimiausiu metu galėtų pasimėgauti savo dovana.

„Gera Dovana“ kviečia pasilepinti ir paieškoti dovanos sau: https://www.geradovana.lt/su-apribojimais

Atgal