TOP 3 viešbučiai vilniečiams ir kauniečiams

2017-05-29

TOP 3 viešbučiai vilniečiams ir kauniečiams

Prasidėjus atostogų metui dalis žmonių renkasi poilsį Lietuvoje. Trumpos atostogos viename iš Lietuvos viešbučių / SPA gali ne ką prasčiau „įkrauti“ energija nei užsienio kurortai, tad nusprendėme apžvelgti aplink Vilnių ir Kauną įsikūrusius žinomus viešbučius („Monte Pacis“, „Trasalis“ ir „Grand SPA Lietuva“) pagal 4 svarbius kriterijus: lokaciją, tinkamumą šeimai, teikiamas pramogas bei restoraną. Viešbučių nereitinguosime, tik apžvelgsime pagal esminius kriterijus, o pasirinkti, kas labiausiai tinka, paliekame laisvę Jums.

 

MONTE PACIS

Lokacija. Kauniečiams tai ideali vieta, nes važiuoti, galima sakyti, niekur nereikia. Tad vienareikšmiškai atstumo klausimas nugali. Tačiau kartu tai ir trūkumas, nes kaži ar bent vienas laikinosios sostinės gyventojas norėtų atostogauti savo paties mieste.

Tačiau Vilniečiams tai puiki vieta – šiek tiek daugiau nei 1 val. trukmės kelio ir jūs jau nuostabioje barokinėje aplinkoje, ant Kauno marių kranto.

Tinkamumas šeimai. Nors Pažaislio vienuolyne įsikūręs svetingumo kompleksas ir prabangus, tačiau tai viduramžius menanti vieta, kuri, mažai tikėtina, bus įdomi vaikui.

Pramogos. Įsikūrus viešbutyje, galėsite pasivaikščioti vienuolyno teritorijoje (kuri išties stulbinamai graži), prisijungti prie ekskursijos arba... Arba vykti į miesto centrą ir pramogauti ten. Tad turbūt galima teikti, jog tai ne pramogų, tačiau ramybės ir susikaupimo vieta.

Restoranas. Geriausias apibūdinimas, tinkantis šiam restoranui – prabanga. Čia nerasite tradicinių patiekalų, tai veikiau gomurio ir skonio receptorių palepinimas, profesionaliai pagamintais ir originaliais patiekalais. „Monte Pacis“ restorane viskas apgalvota – nuo patiekimo, iki patiekalo vaizdo ir, žinoma, nepakartojamo skonio.

 

TRASALIS

Lokacija. Tiek vilniečiams, tiek kauniečiams Trakai nėra tolimas miestas. Tai tikras turistų traukos magnetas, tad infrastruktūra čia puikiai išvystyta.

Tinkamumas šeimai. „Trasalyje“ puikiai jausis tiek poros, tiek draugų kompanija, tiek šeima. Ši viena universali, tad veiklos turės ir mažiausias, ir didžiausias šeimos narys. Taip pat čia įrengtas vaikų žaidimo kambarys bei organizuojamos stovyklos vaikams.

Pramogos. Verta paminėti, jog pirmiausia „Trasalis“ yra pramogų vieta: čia rasite vandens pramogų centrą, SPA, grožio ir pirčių zonas, biliardo ir boulingo žaidimus bei sporto klubą, o norintys puoselėti sveikatą galės apsilankyti gydomosiose procedūrose. Veiklos apstu, o pritrūkus – galima nuvykti į miestą.

Restoranas. Restorano erdvė driekiasi ne tik viduje, tačiau ir lauko terasoje, tad šiltuoju metu pusryčiauti ar pietauti galėsite gryname ore. Virtuvė – europietiška ir lietuviška, patiekalai gana standartiniais, tačiau neprasti, t. y. nereiktų tikėtis „Monte Pacis“ restorano pramogos, tačiau skaniai pavalgyti – drąsiai.

 

GRAND SPA LIETUVA

Lokacija. Druskininkai. Turbūt daugiau pasakoti ir nereikia!

Tinkamumas šeimai. Čia laukiama VISA šeima – ne tik tėveliai su vaikais mėgausis poilsiu, bet ir... Augintiniai! Galimybė atvykti su naminiu gyvūnėliu – išties milžiniškas privalumas.  Taip pat rasite sveikatinamųjų / poilsinių procedūrų vaikams.

Pramogos. Viešbutis orientuotas į ramų poilsį, tačiau paslaugos (sveikatinamosios bei poilsinės procedūros, vandens parkas, ekskursijos laivu, vaikų kambarys) puikiai subalansuotos visiems šeimos nariams. Tad galėsite ne tik puoselėti savo sveikatą, bet ir pačių mažiausiųjų.

Restoranas. Čia rasite net 5 vietas, kuriose galėsite gardžiai pavalgyti ar lengvai atsipūsti. Nuo trumpai poilsio akimirkai skirto sveikatinamojo baro iki prabangaus restorano „Keturi vėjai“, kuriame savaitgalio vakarais groja gyvo garso muzika.

Atgal