Susipažinkite su PRAMOGAUTOJAIS!

2016-07-05

Susipažinkite su PRAMOGAUTOJAIS!

Turbūt dažnai svarstėte, jog būtų įdomu išmėginti vienokią ar kitokią pramogą, tačiau pirmas kartas būna baugus, nežinote, ko tikėtis, nenumanote, ar patiks. Todėl norime jus supažindinti su Gabija ir Domantu – „Gera dovana“ pramogautojais, kurie išmėgins pačias įvairiausias pramogas ir paslaugas, papasakos jums apie savo įspūdžius ir rekomenduos jas tikslinei auditorijai. Sekdami jų istorijas ne tik smagiai praleisite laiką, bet ir patys galėsite apsispręsti, kurią pramogą norėtumėte išmėginti ar padovanoti artimajam.

Kadangi visi pasakojimai bus iš pirmųjų lūpų, Gabija ir Domantas taip pat prisistato patys:

Domantas: Esu Domantas Belevičius, 21-erių metų studentas iš Kauno! Visada gyvenime save laikiau „nurautu“ žmogumi, bandydavau viską daryti kitaip ir būdavau „pasinešęs“ ant „crazy“ dalykų. Taip jau išėjo, kad gyvenimo vėjai susitiko su mano pomėgiais ir aš tapau pramogautoju! Ta proga skubu ir jus visus supažindinti su įvairiausiomis pramogomis! :)

Gabija: Sveiki, aš esu Gabija Pilipavičiūtė! Manau, kad gyvenimą turtina naujai sutikti žmonės ir geras emocijas, adrenaliną keliantys nuotykiai, būtent todėl ir tapau „Gera dovana“ pramogautoja. Aktyvus laisvalaikis, visiškas išėjimas iš komforto zonos yra tai, dėl ko galiu sušukti – gyventi GERA! Pramogos yra mano arkliukas, tad leiskis į nuotykius kartu su manimi!

 

 

Tikri įspūdžiai, tikros emocijos ir tikri nuotykiai – laukite pirmųjų istorijų!

Atgal