Ruošiamės Helovinui: 8 kostiumų idėjos poroms

2014-10-22

Ruošiamės Helovinui: 8 kostiumų idėjos poroms

Nerimaujate, kad netrukus draugai jus su antrąja puse pakvies į Helovino vakarėlį? Norite, kad kostiumas būtų išsiskiriantis, juokingas ir su aiškia idėja, bet nežinote, ką apsirengti? Be to, kadangi eisite dviese, greičiausiai norite, kad jūsų ir partnerio ar partnerės apdarai vienas kitą papildytų? „Gera dovana“ ateina jums į pagalbą ir siūlo 8 paprastas, bet išradingas kostiumų idėjas poroms pagal jų pomėgius.

 Širdžių karalienė ir karalius

 

Idėjos Helovino kostiumams

 

 

Tai unikali kostiumų kombinacija, vakarėlyje iš karto patrauksianti visų dėmesį. Ir tokius kostiumus pasidaryti daug lengviau negu galima tikėtis. Pirmiausia susiraskite dvejus baltus marškinėlius ir ant jų prisiklijuokite arba nusipieškite po didelę raudoną širdį. Taip pat po širdelę prisiklijuokite ir ant skruostų.  O tuomet susiraskite kortų kaladę, ir tegu karalius prie krūtinės prisisega širdžių karaliaus, o karalienė – širdžių karalienės kortą. Užkariausite visų vakarėlio dalyvių širdis!

Samdomi žudikai

 

 

Idėjos Helovino kostiumams

 

Jeigu kartu su antrąja puse mėgstate žiūrėti ne tik romantines komedijas, bet ir veiksmo bei įtampos kupinus filmus, persirengti samdomais žudikais – kaip tik jums. Abu apsirenkite juodai ir nepamirškite kelių būtinų žudiko atributų – žaislinio ginklo (pasiskolinkite iš pažįstamų vaikų) ir juodos kojinės ant galvos su skylėmis akims ir nosiai. Laikas pagąsdinti draugus!

Vaiduoklių medžiotojas ir jo auka

 

 

Idėjos Helovino kostiumams

 

Jei norite, kad kostiumas būtų ne tik išsiskiriantis, bet ir su Helovinu bei jo pabaisomis susijusios tematikos, vaiduokliai – puikus pasirinkimas. Tegu vienas Jūsų apsirengia vienspalviu kostiumu, geriausia – smėlio spalvos, ant pečių užsideda kuprinę ir į rankas pasiima žaislinį šautuvą. O kitas ant galvos turėtų užsidėti didelę paklodę ir išsikirpti skyles akims. Aukos ir medžiotojo vaidmenis traukite burtų keliu – taip bus linksmiau!

 

Aš esi tu

 

 

Idėjos Helovino kostiumams

 

 

Jūsų draugai jus gerai pažįsta ir gatvėje gali lengvai atpažinti iš tolo tiek dėl jūsų aprangos, tiek dėl eisenos. Tad gal laikas juos apgauti? Helovino vakarėlio proga tiesiog apsikeiskite vaidmenimis ir tapkite vienas kitu! Apsirenkite vienas kito mėgstamiausius drabužius ir  „apsikeiskite veidais“ – iš atspausdintų didelių vienas kito nuotraukų pasidarykite kaukes. Iš pradžių draugai bus suglumę, bet vėliau, užtikriname, jie juoksis ir bus sužavėti!

 

 Pora iš nebyliojo kino

 

Idėjos Helovino kostiumams

 

Nukelkite save į stilinguosius nebyliojo kino laikus. Apsirenkite išimtinai tik juodai ir baltai, ant kaklo pasikabinkite lenteles, panašias į tas, kurių pagalba nebyliojo kino filmuose būdavo rodomi dialogai, ir ant jų užsirašykite tokias frazes kaip, pavyzdžiui, „Taip, aš pažįstu Čarlį Čapliną“ ir kt. Spintoje susiraskite gražiausius vakarinius drabužius, idealiu atveju ilgą suknelę ir kostiumą, kad atrodytumėte grakščiai ir elegantiškai. Tegu ji raudonu lūpdažiu pasidažo lūpas ir užsideda baltas pirštinaites, o jis nusipiešia ūsus. Sukelkite šiuolaikinio gyvenimo sugadintų draugų pavydą!

 

Kava ir cigaretė

 

Idėjos Helovino kostiumams

 

Nesvarbu, ar matėte žymųjį Jimo Jarmuscho filmą „Kava ir cigaretės”, ar ne, šis gerai visiems pažįstamas duetas tikrai padės susilaukti draugų pagyrų. Be to, tai labai lengva. Paprasčiausias būdas – tiesiog vienam jūsų nuolat po vakarėlį nešiotis puodelį kavos, o kitam – cigaretę. Kita idėja – vienas iš jūsų prie kaktos prisiklijuoja cigaretę, o kitas – kavos pupelę. Na, o jei pasiruošimui turite šiek tiek daugiau laiko, cigaretėmis ir kavos pupelėmis galite papuošti ir visus savo drabužius.

 

 Karališka pora

 

Idėjos Helovino kostiumams

 

Jeigu esate romantikai, šiam vakarui tapkite karališka pora - princą  Viljamą ir princesę Keitę atpažins visi Jūsų draugai. Tai visai nėra sunku: princui tereikia apsivilkti raudonus marškinius, juodas kostiumines kelnes ir per petį persijuosti mėlyna juosta, o princesei – apsivilkti baltą suknelę. Įspūdžiui sustiprinti princas ir princesė gali ant galvos užsidėti karūnas, taip pat princesė gali užsidėti nuometą ir į rankas pasiimti gėlių puokštę, o princas – ant krūtinės užsikabinti ką nors panašaus į ordiną. Sėkmės, kilmingieji!

 

 Pegė ir Elas Bandžiai

 

Idėjos Helovino kostiumams

 

Tikriausiai visi yra matę bent keletą legendinio serialo „Vedęs ir turi vaikų” serijų. Pegė ir Elas Bandžiai – puikus pasirinkimas, kai savo Helovino kostiumu siekiate šiek tiek pasišaipyti iš savęs ir sukelti draugams šypseną. Elui Bandžiui tereikia apsivilkti languotus marškinius ir kostiumines kelnes, į kurias netvarkingai būtų sukišti marškiniai, o Pegei Bandi – aukštakulnius, juodas aptemptas kelnes ir tigriniais raštais margintą bei dirbtiniu kailiu puoštą prigludusią palaidinę. Taip pat neatsiejama jos įvaizdžio dalis – suvelta ir stipriai laku supurkšta šukuosena. O atėję pas draugus, atsisėskite ant sofos, įsijunkite televizorių ir niūniuokite pagrindinę šio serialo melodiją!

Atgal