Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

„Projekto kitokios“ narių įspūdžiai išbandžius pasivažinėjimą su ralio lenktynininku

2014-06-23

„Projekto kitokios“ narių įspūdžiai išbandžius pasivažinėjimą su ralio lenktynininku

Vasariškoje naujienų portalo DELFI rubrikoje „Pirmas kartas su žvaigžde“ sudalyvavo „Projekto kitokios“ narės Indrė Burlinskaitė ir Greta Lebedeva. Merginos išbandė savo drąsą ralio trasoje. Užsikrėtęs jų emocijomis „Geros dovanos“ pramogą išbandė ir G. Lebedevos širdies draugas Aleksandras Kazakevičius. Imtynininkui ekstremalus pasivažinėjimas bolidu suteikė daugiausiai emocijų.
Besiginčydamos, kuriai pirmai sėstis į ralio automobilį, merginos netgi metė burtus – abidvi bijojo pramogą išmėginti pirmosios. Tačiau tiek I. Burlinskaitė, tiek ir G. Lebedeva baiminosi be reikalo.
Atlikėjos ralio automobilyje krykštavo ir daug šypsojosi – jų veiduose nebuvo nei užuominos apie baimę.

Pasivažinėjimas su ralio lenktynininku

„Mėgstu ekstremalumą, man norėjosi kažko daugiau“, - po pasivažinėjimo sakė du nykščius į viršų iškėlusi Indrė.
Greta taip pat sutiko, kad išmėginti ralio automobilį - labai geras jausmas. „Kai pasitiki vairuotoju, tai jautiesi saugiai, kaip pas mamą glėbyje“, - juokėsi ji.

2ralis2

Savo širdies draugę į ralį atvežęs Aleksandras Kazakevičius užsikrėtė merginų įspūdžiais ir taip pat susigundė išmėginti ralio pramogą.
„Pirmą kartą sėdėsiu šturmano vietoje“, - prisipažino jis. Imtynininkui pasivažinėjimas ralio bolidu suteikė bene daugiausiai emocijų. Išlipęs iš automobilio jis nenustygo vietoje pasakodamas apie įspūdžius ir braukė prakaitą nuo kaktos.

„Adrenalino mėgėjams tai - superinė pramoga“, - sakė Aleksandras.

Delfi.lt portalo medžiaga.

Atgal