PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: vandens pramogos

2016-09-08

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: vandens pramogos

Pirmą kartą pramogauti vykome atskirai, tačiau abiejų pramogas vienijo vanduo. Neslėpsime – šiek tiek jaudinomės, nes tai pramogos, reikalaujančios drąsos ir pastangų, tačiau jau po visko galime pasakyti: WOW!

Domantas. Atvykęs į Molėtus liuoksėjau vandens paviršiumi „Flyboard“ reaktyvine skraidykle, su kuria gali nerti į vandenį ir išnerti į 10 metrų aukštį! Iš pradžių, neslėpsiu, buvo sudėtinga, tačiau supratus, kaip išsilaikyti ant vandens, pajutau adrenaliną! Manau, kad ši pramoga ilgainiui galėtų tapti ir mano hobiu... O kas gi nenori tapti superherojais ir skrieti virš vandens?!

KAS: Reaktyvinės skraidyklės virš vandens išbandymas
KUR: Vilnius, Molėtai

Gabija. Apsilankiau Klaipėdos „Wake Inn“ parke, kur išmėginau vandenlenčių sportą. Nesitikėjau, kad jau pasibaigus pramogos išbandymo laikui spyriosiuos lipti iš vandens ir sakysiu: „Noriu dar“! Šis sportas visiems, kurie mėgsta iššūkius ir aktyvų laisvalaikį. Pirmą kartą atsistojus ant vandenlentės ir pajutus, kad čiuoži ant vandens, supranti, kad tikrai čia grįši. Jausmas – nerealus, tačiau jį patirsi tik tada, kai pats pajusi vandenį po savo kojomis!

KAS: Čiuožimas vandenlente
KUR: Klaipėda

KAM: Jei vis dar dvejojate, ką padovanoti draugui ekstremalui, tėčiui, kuris nebijo iššūkių, mamai, kuri nori išmėginti kažką naujo, galite būti ramūs – šios pramogos kaip tik jiems!

Pramogautojai Gabija ir Domantas

Atgal