Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
Turite dovanų čekį? Kontaktai
Prekių krepšelis
Jūsų krepšelis tuščias
Išsirinkę prekes, spauskite mygtuką "Dėti į krepšelį"
Patinka Prisijungti

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: skrydis parasparniu

2016-09-20

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: skrydis parasparniu

Sveiki,

šį kartą turėjome progą atsiplėšti nuo žemės ir pažvelgti į ją iš paukščio skrydžio... Pakilę į 300 metrų aukštį grožėjomės turtingu Lietuvos gamtovaizdžiu, pamatėme Trakų pilį iš viršaus. Pakilus taip aukštai matyti net Vilniaus televizijos bokštas!

Manome, kad skrydis parasparniu yra puiki proga norintiems aštresnių pojūčių, tačiau, galbūt, nedrįstantiems pramogauti vieniems, nes šiai pramogai specialių įgūdžių nereikia. Į dangų pakylate su patyrusiu instruktoriumi, kuris, jei paprašysite, gali kartu su jumis danguje atlikti net akrobatinių triukų!

Mums, pramogautojams, skrydis atvėrė akis. Kokia graži ir spalvinga yra Lietuva, o ypač prasidėjus rudeniui. Nedelskite pakilti virš debesų, kol ruduo mus džiugina spalvų akvarele!

KAS: Pramoginis skrydis parasparniu
KUR: Senieji Trakai, Strakiškis
KAM: Mėgstantiems aukštį, laisvę ir nuostabius vaizdus

Atgal