PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: „Simuliatorių akademija“

2017-01-25

PRAMOGAUTOJAI IŠBANDO: „Simuliatorių akademija“

JĖGA! Štai ką galime pasakyti išbandę savo jėgas lenktynių simuliatoriuje.

„Čia ne žaidimas, tai tikra simuliacija”,– pasakys jums profesionalūs lenktynininkai, dirbantys „Simuliatorių akademijoje“. Jie tikrai nemeluos, nes atsisėdus į specialią homologuotą sportinę sėdynę pasijusite kaip tikri lenktynininkai. Tokiais simuliatoriais jie treniruojasi prieš išvažiuodami į tikrą trasą. Na, o visus atliktus virtualius judesius jausite ir realybėje: spausite akceleratorių – jausite traukimą atgal, išvažiuosite iš trasos – būsite papurtytas, o nuo didelio greičio vairą teks stipriai prilaikyti!

Bolidą taip pat galėsite pasirinkti kokį tik norite, nes „Simuliatorių akademija“ gali pasiūlyti daugiau nei 100 iki smulkiausių detalių atkurtų automobilių – „Porsche“, „Audi“, „BMW“, „Ferrari“, „Mercedes-Benz“, „Lamborghini“, „McLaren“, „Nissan“ ir daugelis kitų.

Smagu ir tai, kad atvykę išmėginti pramogos būsite labai šiltai sutikti čia dirbančių profesionalų, kurie papasakos tikrai įdomių dalykų apie šį sportą, pasidalins savo patirtimi ir, žinoma, pamokys kaip tinkamai atlikti manevrus, kad įveiktum trasą greičiausiai! Na, o jei jau prakalbome apie greitį... Atvykę išmėginti simuliatorių pasinaudokite „Gera dovana“ pasiūlymu – įveikite trasą pirmas ir laimėkite pasivažinėjimą tikru LAMBORGHINI GALLARDO!

Jeigu mėgstate greitį ir tikrus pojūčius – ši pramoga kaip tik Jums! Atvykite ir leiskite sau pajusti tai, ką patiria tikri lenktynininkai varžybų metu!

KAS Treniruotė lenktynių simuliatoriuje
KUR: Vilnius, „Simuliatorių akademija“
KAM: Mėgstantiems greitį ir tikrus pojūčius

 

Atgal