Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Mamos dienos sveikinimai - kaip sukurti įsimintiną šventę brangiausiam žmogui?

2014-04-24

Mamos dienos sveikinimai - kaip sukurti įsimintiną šventę brangiausiam žmogui?

Pagalvojus apie artimiausią ir brangiausią žmogų daugeliui be abejonės mintyse iškyla mamos veidas. Žmogus atvedęs mus į šį pasaulį, apgaubęs savo rūpesčiu ir dėmesiu, padėjęs subręsti, tapti tuo, kuo esame, nusipelno šilčiausių mūsų jausmų. Pirmąjį gegužės sekmadienį minima Motinos diena – graži pavasario šventė ir proga dar kartą parodyti Mamai, kokia ji mums brangi. Labai svarbu, kad Mamos dienos sveikinimai spinduliuotų nuoširdumu ir padėtų sukurti išties įsimintiną šventę brangiausiam žmogui. Siūlome keletą patarimų, kaip per Mamos dieną suteikti jai kuo daugiau džiaugsmo, įsimintinų akimirkų ir brangaus laiko praleisto drauge.

Šventinė vakarienė – ypatingi skoniai ir dėmesys mamai

 

Mama turbūt ne kartą yra nustebinusi ypatingais receptais, o jos ruoštas maistas visuomet sukels sentimentus. Už visus juos mamai atsidėkoti padės mamos dienos sveikinimai su šventine vakariene.

Čiupkite į rankas receptų knygą, prisiminkite, ką mama mėgsta labiausiai, ir paruoškite šį tą ypatingo. Žinoma, svarbu ne tik pats maistas, bet ir jauki šventinė aplinka, kurioje su vienu brangiausių žmonių galėsite nuoširdžiai pabendrauti. Gėlių žiedai, į akis per daug nekrentančios pavasariškos girliandos, šviesūs stalo užtiesalai, kelios stilingos žvakės tikrai leis mamai pajusti šventinę nuotaiką. Be to, pirmasis gegužės savaitgalis dažniausiai dovanoja saulėtus ir šiltus orus, tad galima tuo pasinaudoti ir ypatinguosius pietus ar vakarienę surengti lauke glostant švelniam vėjeliui.

Jei virtuvės šedevrai ne jūsų pašaukimas, nustebinti mamą šaunia gurmaniška staigmena vis tiek galima. Padovanoję mamai saldų vakarą restorane suteiksite galimybę puikiai praleisti laiką ir pasimėgauti išskirtiniais desertais. Jei norite, kad mamos dienos pietūs ar vakarienė įsimintų dar labiau, pasistenkite mėgavimąsi skaniu maistu padaryti šiek tiek netradiciniu ir suteikti jam daugiau šarmo. Vakarienė visiškoje tamsoje tikrai leis tai padaryti.

Atpalaiduojantys mamos dienos sveikinimai – kad brangiausias žmogus užmirštų visus rūpesčius

mamos dienos sveikinimai

Mamos rūpestis ir dėmesys lydi mus nuo pat gimimo. Turbūt ne kartą dėl mūsų mamai teko paaukoti savo atsipalaidavimo ir poilsio akimirkas. Mamos pasiaukojimas ir dėmesys – tikrai ypatingas, todėl negali likti neįvertintas – ypač  per tokią šventę kaip mamos diena.

Puikus būdas atsidėkoti mamai už visą rūpestį – tariant mamos dienos sveikinimo žodžius padovanoti galimybę pasimėgauti išskirtiniu poilsiu ir atsipalaidavimu. Kas geriau gali jo suteikti nei puikus masažas? Netrikdoma ramybė ir harmonija masažų salone padės mamai bent trumpam atitrūkti nuo kasdienybės. Nepatirtų pojūčių ir egzotikos dvelksmo į šį pasaulį atvedusiam žmogui suteikti galite ir originalia SPA procedūra, o galimybę atgauti jėgas ir puikiai praleisti laiką - poilsiu prie jūros. Tobulo atsipalaidavimo pojūtis bus tikrai puiki mamos dienos sveikinimo dalis.

Išskirtinės pramogos nepamirštamai mamos dienai

mamos dienos sveikinimai

Mamos diena neeilinė, todėl sveikindami vieną brangiausių žmonių pasistenkite, kad jos atmintyje ji išliktų ilgam.

Iškyla į gamta kartu su mama – puikus būdas praleisti mamos dieną. Pintinė užkandžių, gražus gamtos kampelis ir brangiausio žmogaus draugija leis ne tik mamai, bet ir jums pasidžiaugti nuostabia diena. Tokios išvykos akcentu gali tapti pasiplaukiojimas laiveliu po ežerą. Šiam mamos dienos scenarijui puikiai tinka istorinė Lietuvos sostinė Trakai.

Jei jūsų mama linkusi į nutrūktgalviškus nuotykius, paprastos išvykos į gamtą ar pasiplaukiojimo ežere nepakaks. Norėdami suteikti nepamirštamų įspūdžių griebkitės ekstremalesnių mamos dienos užsiėmimų. Mamos dienos proga tiesiogine prasme pakelti ją į padanges leis skrydis parasparniu. Norėdami, kad tokie mamos dienos sveikinimai paliktų dar didesnį įspūdžį, staigmenos neatskleiskite iki pat skrydžio pradžios. Žinoma, prieš dovanodami tokią staigmeną įvertinkite, ar jūsų mama tikrai ryšis tokiai ekstremaliai pramogai.

Kad ir kokias pramogas ir staigmenas paruošite savo mamai šiemet, svarbu kad mamos dienos sveikinimai būtų apgalvoti, o dėmesys jai nuoširdus - toks, kokia ir jos meilė jums.

Atgal