Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

L. Karaliaus įspūdžiai išbandžius pilotavimo pamoką

2014-06-09

L. Karaliaus įspūdžiai išbandžius pilotavimo pamoką

Didžiausias Lietuvos naujienų portalas DELFI vasarą pasitinka su nauja rubrika „Pirmas kartas su žvaigžde“. Iki pat rudens garsūs Lietuvos žmonės ryšis išmėginti savo drąsą, įveikti savo fobijas ir pasisemti adrenalino. Garsenybės išmėgins pačias ekstremaliausias ir įdomiausias vasaros pramogas ore, ant žemės ir vandens.

Grupės „Žas“ lyderis Linas Karalius pasirinko „Geros dovanos“ siūlomą lėktuvo pilotavimo pamoką Paluknės aerodrome.

1pilotas3

L. Karaliui pilotas Tomas Kuzminskas parinko naujutėlaitį lėktuvą, kuris ore iki tol buvo praleidęs tik 8 valandas - atlikėjas pirmą kartą gyvenime pilotavo „WT-9 Dynamic.

„Pasijusiu kaip Girėnas“, - prieš pakildamas į dangų ir į savo rankas pirmą kartą gyvenime perimdamas lėktuvo vairalazdę, juokavo „žasas“.

Tačiau pilotui išdėsčius visas taisykles ir įsėdus į lėktuvą, plačią Lino šypseną greitai pakeitė susirūpinimas: „Man prireiks sėkmės“. Todėl prieš atsiplešiant nuo žemės jis netgi išsitraukė seną „Žas“ albumą „Fortūna“ ir pasimeldė sėkmės Dievui Bilui.

Beveik valandą ore praleidusiam dainininkui pirmą kartą gyvenime pilotuoti lėktuvą sekėsi pakankamai lengvai. Lino neišgąsdino netgi turbulencija ir oro duobės. Tiesa, po įsimintino skrydžio ant žemės L. Karalius nusileido kiaurai šlapias.

Pilotavimo pamoka

„Svarbiausia, kad kelnės ne tokios šlapios, kaip marškinėliai“, - juokėsi jis. Prie adrenalino kaituojant pripratęs atlikėjas neslėpė, kad ši pramoga jam suteikė kur kas daugiau emocijų.

Delfi.lt portalo medžiaga.

Atgal