Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Kitokios atostogos: 7 būdai, kaip jas paįvairinti

2014-07-23

Kitokios atostogos: 7 būdai, kaip jas paįvairinti

Kartu su antrąja puse planuojate atostogas, tačiau įprastas gulėjimas paplūdimyje ar „nardymas“ Europos sostinių gatvelėmis atrodo nuobodokas? Norint, kad atostogos būtų išties įsimintinos, pasiryžkite peržengti savo komforto ribas ir imkitės ko nors ekstremalaus. Adrenalinas ir naujos patirtys kartu ne tik sukurs įsimintinas atostogas, bet ir sustiprins jūsų tarpusavio ryšį. „Gera dovana“ ateina jums į pagalbą – siūlome 7 idėjas ne visai įprastoms, bet įdomioms ir ekstremalioms jūsų atostogoms.

Akla degustacija

atostogų idėjos

Tikriausiai puikiai žinote savo antrosios pusės mėgstamiausią sūrio rūšį ar salotų receptą, ir nustebinti jį ar ją nėra lengva. Tačiau nežinant, ką valgai, net toks paprastas dalykas kaip vakarienė tampa tiesiog ekstremaliu. Sutarkite, kad vieną dieną jūsų antroji pusė nežengs nė žingsnio virtuvės kryptimi, kol gaminsite maistą. O kai patiekalai – užkandžiai, karštas patiekalas ir desertas – bus paruošti, užriškite savo brangiausiajam ar brangiausiajai akis ir jūsų pagamintą maistą pasiūlykite ragauti aklomis – tegu bando atspėti, ką valgo. Eksperimentuokite! Pagaminkite ką nors, ko niekada negaminote. Surizikuokite panaudoti ingredientą, kurio antroji pusė įprastai vengia kaip velnias kryžiaus. Svarbiausia – gera nuotaika ir pasitikėjimas. O kitą dieną apsikeiskite rolėmis.

Savaitgalis „be ryšio“

atostogu idejos

Sakydami „be ryšio“, turime omenyje tiesioginę šios frazės reikšmę. Sutarkite su savo mylimuoju ar mylimaja praleisti savaitgalį be interneto, be stacionaraus, nešiojamo, planšetinio ar dar kokio nors kompiuterio, be mobiliojo telefono ir kitų modernios civilizacijos pamėgtų ryšio priemonių. Jei turite galimybę, išvykite į sodybą kaime ar sodo namelį. Norėdami dar ekstremalesnės patirties, susikraukite kuprines, pasiimkite miegmaišius ir žygiuokite į savaitgalio žygį. Dviese. Tik jūs ir gamta. Tai padės patirti naujų, o gal tiesiog seniai pamirštų pojūčių.

Pasiplaukiojimas su bangininiais rykliais

atostogu idejos

Vien pati idėja jums gali skambėti kaip prasto siaubo filmo pavadinimas. Tačiau tai – unikali patirtis. Tik įsivaizduokite: jūs kartu su partneriu giliai paneriate į šiltą jūros vandenį, ir pamatote būrį 10 m ilgio gyvūnų, atplaukiančių jūsų link. Nors šie rykliai yra augalėdžiai ir žmonių nepuola, garantuojame – širdis suvirpės. Tai bus nepakartojamas pojūtis ir jums, ir jūsų partneriui. Be to, tokių „žygių“ organizatoriai dar pasirūpina ir tuo, kad jus kartu su šiais „gyvūnėliais“ užfiksuotų fotografas.

Karaokė vakaras

Atostogu idejos

Jūs arba jūsų partneris kiekvieną rytą pasitinkate dainavimu duše ir slapčia svajojote būti muzikos pasaulio žvaigžde? Neskubėkite pamiršti svajonių. Sudalyvaukite karaokė vakare. Būtina šio potyrio sąlyga – dainavimas duetu. Pasirinkite mėgstamą dainą, susikibkite už rankų ir ...scena jūsų! Net jeigu jaučiate scenos ir nepažįstamos auditorijos baimę, nepasiduokite šiems jausmams, palaikykite vienas kitą ir nugalėkite baimę kartu. Tokią patirtį atsiminsite ilgai.

Bėgimas

Atostogu idejos

Jeigu nuolat sau kartojate, kad kitą savaitę TIKRAI pradėsite sportuoti, tai artėjančios atostogos – puikiausia proga žengti ryžtingą žingsnį. Kartu su partneriu ar partnere užsiregistruokite bėgti 10 km maratone – tai taps puikia motyvacija. Atostogų metu šiam bėgimui galėsite ruoštis kartu, matyti, kaip gerėja jūsų formos, palaikyti vienas kitą, o pats bėgimas taps vienu esminių atostogas vainikuojančių akcentų.

Kopimas į kalnus

Atostogu idejos

Nesiūlome Everesto, tačiau kopimas į bet kokį aukštą kalną suteiks su niekuo nepalyginamą jausmą. Ir nepatyrusiam keliautojui įveikiamų kalnų Europoje gausu – tiek Alpėse, tiek Tatruose ar Pirėnuose. Ilgos kelionės po kalnus pėsčiomis – irgi puikus pasirinkimas. Su antrąja puse pamatysite nuostabių kraštovaizdžių, priartėsite prie savo galimybių ribos ir patirsite stiprių pojūčių. Tokias atostogas su partneriu ar partnere atsiminsite daug geriau, negu įprastą gulėjimą prie viešbučio baseino.

Bėgimas nuo bulių

Atostogu idejos

Tikriausiai girdėjote, kad Ispanijos Pamplonos mieste kasmet liepą vyksta San Fermino festivalis, kurio vienas esminių akcentų – bėgimas nuo bulių miesto gatvėmis. Ir greičiausiai, pamatę šį vaizdą per televiziją, pasukiojate pirštą prie smilkinio? Nugalėkite savo baimę ir pradėkite šiam išbandymui ruoštis jau šiandien! Šiemet bėgime sudalyvauti jau nespėsite, bet kitąmet tikrai galite tai padaryti. Tai puiki proga ekstremaliausiu būdu įsitikinti, kad kartu esate pasiruošę viskam ir nieko nebijote. Perspėjame – ši pramoga ne tik ekstremali, bet ir kelia rimtą pavojų sveikatai. Tačiau atsiminimai iš šio bėgimo ne tik jus lydės visą gyvenimą, bet ir taps legendine istorija, kurią pasakosite savo vaikams ir anūkams.

Atgal