Kaip nustebinti mylimą žmogų: 8 netikėtos, bet paprastos smulkmenos

2014-08-27

Kaip nustebinti mylimą žmogų: 8 netikėtos, bet paprastos smulkmenos

Ar jūs su antrąja puse jaučiate, kad meilė vis dažniau pasislepia po rutina? Ar vis rečiau be priežasties paimate jo ar jos ranką, o vietoje romantiškų pasivaikščiojimų kartu renkatės drybsojimą ant sofos? Ši bėda kamuoja daug porų, ir su tuo reikia kovoti. Tai daryti padeda staigmenos ir smulkmenos – maži varikliukai, užkuriantys jausmus ir sutvirtinantys santykių kelią. „Gera dovana“ siūlo jums 8 paprastas, bet netikėtas ir džiuginančias smulkmenas, kurios tikrai praskaidrins jūsų antrosios pusės dieną.

Atvirukas iš išvykos

Kaip nustebinti mylimą žmogų

Tikėtina, kad kai išvykstate į trumpą išvyką su draugais/draugėmis arba darbas išsiunčia į komandiruotę, draugai ir kolegos į jus šnairuoja, nes didelę dalį laiko praleidžiate maigydami telefono mygtukus ir taip bendraudami su mylimuoju ar mylimąja. Palikite mobilųjį telefoną kelnių kišenėje ir smagiai leiskite laiką su draugais ar kolegomis, o antrąją pusę nustebinkite originaliau. Būdami kitame mieste ar svečioje šalyje, išsiųskite atviruką su vietos, kurioje esate, vaizdu. Gali būti, kad jis ateis tik tada, kai jau būsite grįžę, bet tai neturi reikšmės. Gavęs tokį atviruką, jūsų partneris ar partnerė tikrai apsidžiaugs ir apdovanos jus karštu bučiniu.

Kompiuterio ekrano užsklandos pakeitimas

Kaip nustebinti mylimą žmogų

Antrajai pusei nematant, pakeiskite jo ar jos kompiuterio ekrano užsklandą, kad ekranas ne tiesiog užtemtų, o atsirastų žodžiai „Pasaulis be tavęs yra tuščias kaip šis ekranas”. Galima ir dar įdomiau: nupirkite mylimajam ar mylimajai mielą niekutį, paslėpkite jį kur nors namuose ir papildykite užsklandos tekstą, pavyzdžiui, tokia fraze: „Mielasis, neužtruk, namie tavęs laukia staigmena”.

Saldainiai netikėtose erdvėse

Kaip nustebinti mylimą žmogų

Jūsų partneris ar partnerė tikrai turi mėgstamiausią saldainių ar kitų skanumynų rūšį. Tikriausiai jis ar ji labai apsidžiaugtų, gavęs netikėtą progą jais pasilepinti. Tokią progą suteikti lengva – tiesiog vakare nupirkite mėgstamų saldainių, o ryte paslapčia įmeskite į rankinę ar švarko kišenę. Taip savo mylimajam ar mylimajai pasaldinsite dieną. Jei jis ar ji nemėgsta saldainių, juos pakeisti gali sausainiai, riešutai ar vaisiai.Svarbiausia – žinokite, ką antroji pusė mėgsta, ir nepaprastai jį ar ją pamaloninsite.

Atvirukas nuo draugų užsienyje

idejos staigmenai

Ši idėja puikiai tiks tiems, kurių antrosios pusės turi draugų, gyvenančių ar studijuojančių užsienyje, ir juos prisimena geru žodžiu, apgailestaudami, kad taip retai bendrauja. Parašykite tokiems antrosios pusės draugams ir paprašykite, kad vieną ir tą pačią dieną išsiųstų po sveikinimo atviruką, papasakodami, kaip gyvena, ir tuo pačiu paminėdami, kad atviruką išsiųsti pasiūlėte jūs. Jūsų mylimasis ar mylimoji bus pamalonintas dvigubai – ir dėl to, kad parašys seniai matyti draugai, ir dėl to, kad jūs sugalvojote tokią puikią idėją, kaip jį ar ją pradžiuginti. Patikėkite, šypsena veide bus išties plati.

Dienos daina

Kaip nustebinti mylimą žmogų

Su partneriu ar partnere turite daug dainų, kurios jums abiems yra mielos, primena pirmąjį pasimatymą, pirmąjį bučinį ar šiaip puikiai praleistą kartu laiką? Išnaudokite tokias dainas, praskaidrindami jo ar jos dieną. Kasdien visą mėnesį elektroniniu paštu nusiųskite po tokią dainą, kartu prirašydami kokį nors komplimentą. Jas siųskite tuo pačiu dienos metu, kad jis ar ji kiekvieną dieną su džiugiu jauduliu lauktų jūsų laiško. Kai praeis mėnuo, turėsite puikų grojaraštį, kurį galėsite klausyti, leisdami laiką kartu.

Spontaniškumas

Idejos staigmenai

Spontaniškai priimti mieli sprendimai – puikus būdas nustebinti brangų žmogų. Pavyzdžiui, jei vaikštote mieste ir pamatote balionų stendą, tiesiog nupirkite savo partneriui ar partnerei 10 balionų vienu ypu. Be priežasties: tiesiog todėl, kad graži diena ir turite mylimą žmogų šalia. Netgi tada, kai skubate, pamatę gėles pardavinėjančią močiutę nelaukite ir nupirkite naminių gėlių puokštę savo antrajai pusei. Tai išblaškys visos dienos rūpesčius, o pamerktos miegamajame gėlės taps tvirtos meilės simboliu.

Netikėtas apsilankymas darbe

Kaip nustebinti

Jeigu jūsų antroji pusė skundžiasi, kad nežino, kur eiti pietauti, galite išspręsti šią problemą. Prieš pietų pertrauką iš darbo išsiprašykite kiek anksčiau ir nukeliaukite pas jį ar ją su gėlių puokšte ir mėgstamu maistu, paimtu išsinešimui. Tada papietaukite kartu kokiame nors skverelyje. Tik neatidėkite šios staigmenos per ilgai: vasara ir šiltas oras nesitęs amžinai. Alternatyvus pasiūlymas žiemai – užsakyti, kad gėlės ir/arba maistas būtų pristatyta tiesiog į biurą, su žinute antrajai pusei nuo jūsų.

Komplimentai-priminimai telefone

Kaip nustebinti kita

Net didžiausias darboholikas akimirkai pamirš visus užgriuvusius reikalus, jei jo mobiliajame telefone slapta paliksite romantišką žinutę. Naktį paimkite jo ar jos telefoną, parašykite keletą gražių komplimentų ir nustatykite, kad dienos metu jie „iššoktų“ kaip priminimai. Tuomet suskambėjus priminimo garsui, antroji pusė pamatys tekstą: „Tu esi mano pasaulis”.  Tai praskaidrins jo ar jos dieną, ir sunkumus darbe pakelti taps daug lengviau. O galbūt atsilygindama jūsų antroji pusė nutars ir jus vakare nustebinti staigmena!

Tai tik keletas patarimų, kaip galite nustebinti savo mylimąjį ar mylimąją. Prisiminkite, kad tobulos dovanos ingredientai yra paprastumas, fantazija bei žiupsnelis meilės ir dėmesio. Pagalvokite apie savo antrąją pusę, ir idėjos pačios pradės plaukti tiesiai iš širdies.

Atgal