Kad Valentinas nebūtų eilinis - idėjos poroms ir vienišiams

2016-02-03

Kad Valentinas nebūtų eilinis - idėjos poroms ir vienišiams

Valentino diena paliečia daugybę žmonių – ir tikrai ne tik įsimylėjėlius, bet ir vienišius. Tačiau, kaip bebūtų, pastarieji dažnai ją pasitinka ne taip optimistiškai, kaip poros, tad norėtumėme pasidalinti originaliomis idėjomis, kaip praleisti Valentino dieną: nustebinant jį, ją arba... save!

Nors iki Valentino dienos laiko dar daug, tačiau pradėti jai ruoštis tikrai nėra per anksti – poros jau suka galvas, kaip nudžiuginti mylimąjį, o štai vienišiai kremtasi, jog tokią dieną jie (vėl?) pasitiks vieni. Tačiau nusiminti neverta! Ši diena skirta švęsti meilę, tad nepaisant to, ar turite antrąją pusę, ar ne, pasitikite amūro strėlėmis paženklintą dieną su šypsena!

1. Valentinos dienos idėjos JAM

Nors romantiškąjį savaitgalį norėtųsi praleisti tik dviese, kalbant meilius ir švelnius žodžius vienas kitam, tačiau moterys dažnai pamiršta, jog tokia veikla yra labiau priimtina joms pačioms nei vyrams, tad siūlome išties įrodyti, kad jūs mylite savo artimą žmogų ir daryti tai, kas patinka jam – parodykite brangiausiajam, jog priimate jį visą: su visais jo pomėgiais, trūkumais ir privalumais.

Kas traukia mylimąjį – žvejyba, šaudymas, o gal automobiliai? Praleiskite pusdienį darant jam mėgstamą veiklą, kurią jis dažnai praktikuoja arba atvirkščiai – yra primiršęs dėl gausybės darbų ir problemų. Tegul šis Valentiniškasis savaitgalis pasižymi pramogomis: pakvieskite mylimąjį į pasimatymą ir nesakykite, kur eisite, tik užsiminkite, jog apranga turi būti patogi, nevaržanti judesių, ir praleiskite laiką aktyviai: interaktyviajame tire, šaudykloje, važinėjant kartingais, keturračiais, bagiais ar sniego motociklais, stebint automobilių lenktynes, slidinėjant, šokinėjant ant batutų ar sprendžiant mįsles užduočių kambariuose. Pramogų daug – tiesiog pagalvokite, kas patiktų būtent jūsų antrajai pusei!

Taip, moterims ne visada patinka tokia veikla, BET (!) kodėl gi nepabandžius to ir jums? O ir mylimo žmogaus šypsena, džiaugsmas bei netikėtos staigmenos sukeltos emocijos bus pati geriausia padėka už visus nusilaužtus nagučius ir susivėlusius plaukus!

Valentino dienos idėjos JAM

2. Valentinos dienos idėjos JAI

Nors vyrai išties yra originalūs ir šmaikštūs, tačiau romantikoje sekasi toli gražu ne kiekvienam. Čia siūlome pasinaudoti tokiu pat principu – pagalvoti, kas patinka Jūsų mylimajai. Suprantame, jog sakyti meilės žodžius ir rožėmis nukloti kelią iki miegamojo tikrai nėra Jūsų stiprioji pusė, tačiau pasistengti įsimintinai nustebinti savo moterį vasario 14-tąją tikrai nėra misija neįmanoma!

Taigi, kas galėtų nudžiuginti Jūsų merginą, žmoną ar tiesiog simpatiją? Turbūt labiausiai – romantiškos smulkmenėles: mėgstančiai skaityti merginai, įdėkite lapelį ties skaitomu knygos puslapiu su užrašu „Myliu tave“ arba „Tu beprotiškai graži, kai skaitai“; tokių lapelių galite priklijuoti visur dar iš vakaro – virtuvėje, vonios kambaryje, miegamajame, svetainėje... Parašykite, dėl ko jūs ją vertinate, mylite, priminkite, jog būtent ši moteris yra jums pati svarbiausia bei gražiausia – ji tikrai dar ilgai vaikščios su šypsena ligi ausų!

Taip pat negalima pamiršti ir romantiško pasimatymo – internete lengvai rasite įvairių restoranų, kurie meilės dieną ruošia įsimylėjėliams ypatingas vakarienes romantiškoje aplinkoje, tad viskas, kas beliks padaryti – rezervuoti staliuką! O ir mylimoji bus patenkinta (nors ir burbuliuos, kad neturi, ką apsirengti), jog turės progą pasipuošti ir būti vakaro žvaigžde.

O jeigu norite išvengti kelias valandas truksiančio rūbų mėtymo – dvi dienas prieš Valentino dieną įteikite antrajai pusei dovanų čekį, su kuriuo ji galės įsigyti stulbinančią suknelę, ir tik tarstelėkite, jog tai tam, kad ji pasipuoštų sekmadienio vakarui. Ir nesakykite, jog tai bus malonu tik jai – pamatyti viliojančiai atrodančią mylimąją neatsakytų joks vyras!

Nieko jau nebenustebins sena kaip pasaulis taisyklė – moterys myli ausimis! Todėl nesibodėkite sakyti komplimentų ir gražių žodžių – tai nieko nekainuoja, o mylimoji svaigs nuo jūsų dėmesio.

Valentino dienos idėjos JAI

3. Valentinos dienos idėjos SAU

Tik dėl to, jog neturite antrosios pusės ir Valentino diena tai tik dar labiau primena, nebūtina visą dieną gulėti lovoje su kilogramais saldumynų ir verkti žiūrint romantinius filmus arba aplankyti kiekvieną miesto barą – tiek vienišiai, tiek vienišės gali susiorganizuoti ypač šaunią dieną, juolab, kad šiais metais Valentinas mus aplankys sekmadienį, tad pasistenkite pasisemti daug energijos ir teigiamų įspūdžių, padėsiančių darbingai pradėti savaitę.

Merginoms svarbu atrodyti patraukliai, pasitikinčiai savimi ir pasitempusiai – Valentino dieną skirkite grožio procedūroms, kurios primins, jog jūs – išskirtinė moteris. Masažai, SPA, manikiūras bei pedikiūras, pirtys ir kitos jūsų išvaizdą puoselėjančios procedūros ne tik privers pailsėti nuo kasdienių rūpesčių, bet ir leis vėl mėgautis pačiai savimi.

Kitas žingsnis – apsipirkinėjimas! Ir pasirūpinkite ne tik dailiomis suknelėmis, figūrą pabrėžiančiomis kelnėmis ar viliojančiomis palaidinėmis – papildykite apatinio trikotažo kolekciją: juk kiekviena moteris žino, kad šie niekam nematomi rūbeliai gali priversti šelmiškai jus šypsotis net vilkint devynias dešimtis megztukų!

Vaikinai Valentiną pasitikti gali linksmai – pasimėgaukite laisve! Draugų būryje tikrai atsiras ne vienas vienišius, tad pakvieskite juos į pramogų ir juoko fiestą: adrenalinas, nepamirštami įspūdžiai ir kraują kaitinantis azartas – visa tai galite rasti laipiojant uolomis, žaidžiant komandinius žaidimus (boulingą, dažasvydį, kompiuterinius žaidimus), stumdantis kartingų trasoje ar mėgaujantis paskutinėmis žiemos pramogomis.

Tad nepaisant to, ar esate įsimylėję, ar jau kelis metus kuriate bendrą gyvenimą, ar jūsų širdyje yra simpatija, ar esate vienišas – visada džiaukitės gyvenimu, nes tik tuomet, kai būsite laimingi patys su savimi, būsite laimingi ir su kitais žmonėmis!

Atgal