Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Įspūdžiai išbandžius skrydį virš 12 ežerų

2014-07-22

Įspūdžiai išbandžius skrydį virš 12 ežerų

Pradėsiu nuo to, kad šitą dovaną pati išrinkau ir nupirkau savo šeimai. Turime savo šeimos tradiciją –kiekvienais metais savo sūnui (kuriam šiuo metu yra 6 metai) dovanojame kokį nors naują nepatirtą įspūdį. Anksčiau buvo traukinys, laivas, jūra ir panašiai. Taigi atėjo eilė naujam potyriui –skrydžiui. Iš visos gausos siūlomų skrydžių išsirinkau šį, nes jau buvau girdėjusi gerų atsiliepimų iš draugų.

Ši dovana turi šiokį tokį specifiškumą – reikia derintis prie oro sąlygų ir ne visada gaunasi, kad skrydžio laikas sutampa su norimu ir planuojamu laiku –kada pats labiau norėtum ar yra svarbi proga.

Taigi mūsų norimas ir derinamas laikas buvo rudenį, kai jau gamta pradeda puoštis nuostabiomis rudens spalvomis –kad visą tą grožį pamatyti kitaip –iš paukščio skrydžio.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Prisiskambinti ir užsiregistruoti pavyko labai sklandžiai. Registravomės maždaug prieš 2 savaites iki norimos datos.

Atvykome į vietą šiek tiek anksčiau, kad galėtume ramiai apsižiūrėti ir palaukti savo skrydžio. Pilotas prieš skrydį šiek tiek papasakojo apie patį skrydį, atsakė į keletą smalsių vaikiškų klausimų.

Skrydžio metu atsivėrė gražus vaizdas – Aukštadvario regioninio parko miškai ir ežerai, kurių tikrai labai daug ir įvairių – nuo mažų ežerėlių iki didžiojo Vilkokšnio ežero, kurio ilgis apie 7 km. Puikus jausmas pakilti nuo žemės ir iš aukštai pamatyti tuos keliukus ir kaimukus, pro kuriuos daug kartų pravažiuoji. Visai kitas vaizdas – jie tokie mažyčiai ir gražūs...

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Diena buvo saulėta ir graži, taigi gėrėtis matomais vaizdais ir juos užfiksuoti pasisekė puikiai. Vaikui skrydis paliko didelį įspūdį ir norą skristi dar ir dar bei, žinoma, kuo aukščiau :)

Toks nuotykis buvo puiki šeimos savaitgalio pramoga, kuri suteikė daug puikių emocijų bei palepino akis gražiais Lietuvos gamtos vaizdais. Atvažiavome su gera nuotaika, o išvažiavome su dar geresne!

Matyti vaizdai dar ir dabar vis sugrįžta – tereikia užsimerkti :)

Įspūdžiais dalijosi Virginija.

Atgal