Įspūdžiai išbandžius jodinėjimą Trakų nacionaliniame parke dviem

2014-05-02

Įspūdžiai išbandžius jodinėjimą Trakų nacionaliniame parke dviem

Atvykę į žirgyną buvome maloniai sutikti bei supažindinti su jo taisyklėmis. Darbuotojai papasakojo apie vietovę ir žirgų kilmę, taip pat instruktavo, ką daryti ir ko nedaryti jojant arkliais. Išsirinkome sau tinkančius šalmus ir žirgus.

Vedliai visą kelią pasakojo, apie žirgus, jais jojusių žmonių įspūdžius, taisė mūsų laikysenas ant žirgų.

Laikas tikrai neprailgo — vietovės labai gražios, žirgai tvirti, ramūs. Ši pramoga pateisino mano bei kartu ją išbandžiusių lūkesčius.

Po jodinejimo buvo surengta ekskursija po žirgyną, stabtelint išklausyti istorijų apie kiekvieną žirgą. Buvo labai įdomu išgirsti apie jų charakterius ir „pomėgius“.

 

Susipažinome ir su kitais žirgyno „augintiniais“. Tai ožkos, kiaulė Matilda ir keli veisliniai šunys.

Visos pramogos metu džiugino labai malonus aptarnavimas, žirgyno personalas padėjo visais klausimais, jų dėmesys buvo skirtas tik mums ir mūsų gerovei.

Paslauga puikiai patenkina naujų patyrimų, įspūdžių, prasmingo laiko praleidimo ir savišvietos poreikius.

Šaunu ir tai, kad tikrai nesunkiai radome paslaugo teikimo vietą. Turbūt todėl, kad pakeliui yra įrengto labai aiškios nuorodos.

Įspūdžiais dalijosi Morta.

***

Jodinėjimas_Trakų_nacionaliniame_parke_dviem

Nuvykę į vietą iš karto susipažinome su žirgyno savininke. Ji labai maloni ir nuoširdi moteris. Po įdomios istorijos apie žirgyną ir jo atsiradimą sekė instruktažas. Jis buvo trumpas ir aiškus, todėl netrukus galėjome sėsti ant pabalnotų žirgų. Vos įsėdus į balną supratau, kad tai ne tik puiki pramoga, bet ir labai geras spotas.  Jodinėjimo pradžioje mus vedžiojo, o įpusėjus maršrutą jau galėjome savarankiškai joti. Žirgai labai klusnūs, todėl sunkumų nekilo. Jojome pro kalnuotus laukus ir labai gražų „Angelų kalną“. Puiki aplinka, grynas oras ir nuostabus ryšys su gamta paliko neišdildomus prisiminimus. Būtinai apsilankysiu „Perkūno žirgų“ žirgyne dar kartą ir rekomenduosiu jį draugams, kurie norės pabėgti nuo rutinos bei pailsėti nuo kasdieninių rūpesčių.

Įspūdžiai dalijosi Kamilė.

***

Jodinėjimas Trakų nac. parke

Buvome maloniai sutikti ir supažindinti su žirgyno taisyklėmis. Kiekvienas susipažinome ir su savo žirgu, o grupėje buvęs vaikas — su poniu. Jojau žirgu vardu Tiltas.

Tiems, kuriems buvo nedrąsu iškart joti savarankiškai, padėjo vedliai. Aš greitai apsipratau su savo žirgu ir galėjau grožėtis bundančia gamta. Mūsų palydovės parodė bebrų namą. Tokį didelį mačiau pirmąkart. Geras jausmas apima, kai žirgas klauso ir supranta. Po valandos jojimo jaučiausi kaip tikra asė.

Žirgynas turi ir daug kitų augintinių. Mažieji ožiukai ir kumeliukai nepalieka abejingų.

Buvo tikrai gaila išsiskirti su žirgynu. Norisi į jį sugrįžti dar kartą. Kitu metų laiku tas pats maršrutas turėtų atrodyti visai kitaip.

Įspūdžiais dalijosi Viktorija.

 

Atgal