Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Geriausios dovanos vyrui Kalėdų proga 2021 metais

2021-12-06

Geriausios dovanos vyrui Kalėdų proga 2021 metais

Kalėdinės dovanos vyrams dažnai tampa tikru galvosūkiu. Tikrai dažnai manoma, kad išrinkti dovaną moteriai be galo sunku, tačiau renkant dovaną vyrams tenka pasukti galvą ne mažiau. Norisi juos nustebinti ir tuo pačiu nenuvilti. Vyrai rečiau išplepa apie savo svajones. Juk moterys pačios moka subtiliai užsiminti apie tai ko norėtų. Tad mielosios, dalinamės su Jumis idėjomis, kokios dovanos vyrams Kalėdoms būtų tinkamiausios. 

Ką dovanosi savo vaikinui per Kalėdas? 

Turbūt jau pradedi sukti galvą - ką reikės padovanoti savo vaikinui per Kalėdas. Tai gali būti sunki užduotis, ypatingai jei draugaujate neilgą laiką. Tačiau juk taip norisi nustebinti savo vaikiną. Svarbiausia – nedovanokite jokių pliušinių žaislų ar kitų suvenyrų, kurie jiems tikrai nereikalingi. Taip, merginoms tokie dalykai mieli, tačiau vaikinas neliks sužavėtas. Ką dovanoti vaikinui?  

Technologijos. Taip, juk kiekvienas šiuolaikiškas jaunuolis dievina visus naujausius išradimus. Dovanokite belaides ausines. Jos tikras topas tarp šiuolaikinių jaunuolių, ypatingai jei jis mėgsta klausytis muzikos. Jei vaikinas sportiškas, jam tikrai pravers laikrodis skaičiuojantis žingsnius. Turite mėgstamų dainų? Padovanok jam MP3 grotuvą. Nors tai ir nebus amžiaus išradimas, tačiau jei įrašysi jo mėgstamiausias dainas, tikrai parodysi, kad žinai, kas patinka Tavo vaikinui. O nuoširdi dovana yra geriausias pasirinkimas! Jei mėgsti paišlaidauti, vaikinas tikrai apsidžiaugs belaide kolonėle. Dabar be jos gyvenimas beveik neįsivaizduojamas.  

Pramogos. Dovanok vaikinui emocijas ir įdomų laiką. Šiais laikais įvairių pramogų tiek daug, kad išrinkti tai, kas patiks jam tikrai nebus sunku. Štai TOP 5 idėjos, kokios pramogos patiktų Tavo vaikinui.  

Individuali visureigio vairavimo pamoka. „Safari“ komanda kviečia išbandyti savo jėgas vairuojant visureigį ekstremaliomis oro ar kelio sąlygomis. Tai tikrai neeilinis būdas aktyviai ir įdomiai praleisti laiką. Kiekvienas vaikinas svajoja pasivažinėti greitu, galingu visureigiu. Suteik jam tokią progą.  

Asmeninė banglenčių pamoka. Be abejonės, šiuolaikinis jaunimas dievina vandens sportą. Jei Tavo vaikinui patinka vandenlentės, tikrai patiks ir plaukimas banglente. „Surf Style LT“ – banglenčių ir irklenčių mokykla Lietuvos pajūryje kviečia susipažinti su banglenčių sportu ir išmokti ją valdyti. Dovanok savo vaikinui galimybę skrieti bangomis! 

VR Shop- virtualios realybės pramogos. Technologijos be galo greitai žengia į priekį. Padovanok vaikinui apsilankymą VR Shop virtualios realybės erdvėje. Tai vieta, kur galima nukeliauti į bet kurį pasaulio kraštą, į kosmosą ar atsidurti po vandeniu. Čia laukia įspūdingi žaidimai ir nepakartojami įspūdžiais.  

Šaudymas iš kovinių ginklų. Vaikinai tikrai su pasimėgavimu žiūri veiksmo filmus ir svajoja bent kartą gyvenime patys pašaudyti. Padovanokite galimybę išbandyti jam savo taiklumą šaudant iš tikrų kovinių ginklų. Pirmoje Lietuvoje privačioje šaudykloje laukia patyrę instruktoriai, kurie išmokys, kaip naudotis ginklu, kaip taisyklingai stovėti ir taikytis.

Pasivažinėjimas kartingais. Dar viena puiki pramoga, kurią vaikinai tikrai dievina. Kaune įsikūręs „Kartlandas“ kviečia išbandyti 300 metrų ilgio trasa su 12 staigių posūkių. Dovana, kuri apsuks galvą kiekvienam! 

Kvepalai. Jei žinai, kokius kvepalus dievina Tavo vaikinas, kodėl gi jų nepadovanojus. Ypač jei sunku sugalvoti, kokia dovana jam dar galėtų patikti. Juk kvepalai puiki dovana tiek vaikinui, tiek merginai.  

Kinas. Nupirk bilietus į jo mėgstamą kiną. Nors dovana ir nebus brangi, tačiau tikrai parodys, kad žinai, kas jam patinka. Svarbiausia dėmesys ir parodyti, kad jį pakankamai gerai pažįsti. Be to, tai puiki proga praleisti daugiau laiko dviese.  

Tattoo. Jei žinai, kad Tavo vaikinas svajoja apie tatuiruotę, padovanok jam salono „Positive Tattoo“ dovanų čekį. „POSITIVEtattoo“ – tatuiruočių studija, kurioje net ir paprasčiausia idėja gali tapti tikru meno kūriniu.  

Kokios dovanos patinka vaikinams?

Renkant dovaną savo vaikinui svarbiausia pasistengti sužinoti, kas jam labiausiai patinka, kad galėtum nustebinti. Vaikiną gali nustebinti net ir smulkmena. Yra vaikinų, kurie tikri romantikai ir džiaugsis net ir Jūsų abiejų foto rėmelyje.

Vaikiną gali nustebinti ir netikėta vakariene ar iškyla kur nors gamtoje. Pasikviesk jį į žygį pažintiniu taku, paruošk vaišes piknikui. Suplanuok poilsį gražioje vietoje. Daugelyje pažintinių takų galima rasti ne tik pavėsinių, bet ir atodangų, iš kurių atsiveria nuostabūs vaizdai.  

Žinoma, vaikinams patinka visos aktyvios pramogos, todėl tereikia išrinkti tokią, kuri sutaptų su jo pomėgiu.  

Jei vaikinas itin rūpinasi savo išvaizda, jam patiks kokybiškos kūno priežiūros priemonės, priemonės plaukų formavimui.  

Asmeninė fotosesija – dar viena dovana, kuri tikrai patiks net ir vaikinui. Šiais laikais, kai visi į internetą keliasi kuo gražesnes foto, fotosesija tikrai bus puiki dovana. Galite pasidaryti net ir fotosesiją dviese.

Vaikinai, kaip ir merginos mėgsta dėmesį, todėl svarbiausia, kad parodysite jam dėmesį ir su meile išrinksite dovaną. Jis tikrai įvertins Jūsų pastangas. Na, o jei itin sunku nuspręsti, kas jam patiktų, gali tiesiog paklausti. Galbūt jis išduos, kas jį pradžiugintų.  

Geriausios dovanos vyrams 

Dovanos vyrams turėtų būti subtilesnės ir gal būt kiek mažiau pašėlusios nei jaunam vaikinui. Tačiau atminkite, kad viduje visi vyrai tarsi maži vaikai ir kartais svajoja apie labiausiai pašėlusius nuotykius. Kiekviena moteris tikrai žino, kas patinka jos vyrui, kokie jo pomėgiai. Tad kodėl gi nepadovanojus jam dovanos susijusios su jo mėgstama veikla?  

Tikram žvejui tikrai patiks upėtakių žvejyba ir vakarienė „TonyResort“. Kiekvienas atvykęs žvejos ant tvenkinio, kur bus paruošta reikiama įranga. Žuvys taip pat bus pamaitintos, kad žvejyba neprailgtų. Na, o sugautą laimikį „TonyResort“ restorane paruoš virėjai pagal vieną iš pasirinktų receptų. 

Greičio mėgėjas bus dėkingas gavęs galimybę išbandyti „Lamborghini Huracan“ trasoje. Šio sportinio automobilio vairavimas suteiks daug adrenalino! Ryškiaspalvį automobilį galima išbandyti „Nemuno žiedo“ trasoje. Šalia Jūsų sėdės profesionalus lenktynininkas, kuris paaiškins, kaip valdyti šį automobilį. Tokia kalėdinė dovana vyrui tikrai paliks įspūdį.

Aksesuarai vyro automobiliui taip pat bus puiki dovana. Kiekvienas vyras dievina savo automobilį, todėl dovana susijusi su jo branginamu daiktu bus vertinga. Jei esate pasiruošusi išleisti daugiau pinigų, gal būt Jūsų vyras jau senai svajoja apie naujus lietus ratlankius savo automobiliui? Žinoma, labai svarbu tiksliai žinoti, kokio dydžio ir išvaizdos jų norėtų. Tokia dovana vyrą paliktų be žado. 

Vyriškos dovanos ir jų rinkimas moterims tikrai gali būti sudėtingas procesas, tačiau jei žinosite, ko jam reikia, tai nebus taip sunku. Svarbiausia, kad vyrams dovanos būtų naudingos. Turbūt retas vyras susižavės nauju raktų pakabuku ar puodeliu. Tai daiktai, kurie dažniausiai ir lieka gulėti stalčiuje ar spintelėje.  

Jei norite, kad dovana būtų Jums abiem, dovanokite laiką kartu. Kaip Jums skamba prancūziški pusryčiai restorane „Sugamour“? Kartu tarsi nusikelsite į Paryžių. „Sugamour“ yra aukštosios estetikos skonio namai, kuriuose Jūsų laukia preciziškai atrinkti ingredientai kiekvienam patiekalui, o desertai dieviško skonio ir tobulos išvaizdos.

Pasilepinkite kartu, paragaukite nuostabių, Prancūzija dvelkiančių patiekalų. Juk valgomos dovanos vyrams visada patiks. Ne veltui sakoma, kad kelias į vyro širdį eina per skrandį. Jei Jūsų vyras tikras gurmanas, jam tokia dovana tikrai patiks.  

Praktiškos dovanos vyrams

Naudingos dovanos vyrams geriausias pasirinkimas. Vyrai dažniausiai yra itin praktiški ir tokios dovanos, kurios lengvai panaudojamos jiems tinkamiausios.  

Kojinės. Ech, atrodo skamba taip banaliai. Bet tikrai yra vyrų, kuriems tokia dovana tiks ir patiks. Jei žinote, kad Jūsų vyras itin praktiškas, galite dovanoti kojines, šaliką, kepurę, pirštines ar kitą drabužį. Tokios dovanos bus panaudotos pagal paskirtį ir tikrai negulės stalčiuje.  

Barzdaskučių ritualas + grožio procedūros. Jei Jūsų vyras augina barzdą, dovanokite jam apsilankymą salone „Barzdaskučiai“. Tai vieta, Vilniaus širdyje, kuri itin panaši į senovėje buvusias populiarias barzdaskutyklas. Čia sklando sandalmedžio kvapai, skamba jauki muzika. Vyrai gali atsipalaiduoti mėgaudamiesi cigarais ar tauriaisiais gėrimais. Tačiau didžiausias dėmesys skiriamas vyro barzdai. Ji nuskutama ir atsakingai suformuojama. Žinoma, nepamirštama pasirūpinti ir oda, kuri nuo dažno skutimo gali išsausėti. Vyrui ši vieta prilygs tikram SPA kompleksui. Ypatingai jei jis iš tų vyrų, kurie itin rūpinasi savo išvaizda.

2 nakvynių poilsis „Vytautas EGO SPA“. Tai praktiška dovana, kuri bus skirta ne tik Jūsų vyrui, bet ir Jums. Puikus pasirinkimas, jei abu esate praktiški ir nusprendėte pasidovanoti bendrą dovaną. Atitrūkite nuo kasdieninių rūpesčių ir skirkite laiko vienas kitam. „Vytautas EGO SPA“ geriausia vieta suaugusiųjų poilsiui. Jūsų laukia 2 nakvynės jaukiame kambaryje, neribotos trukmės apsilankymas baseinų ir pirčių erdvėje, sveikatingumo mankštos. Jauki aplinka ir atpalaiduojančios procedūros - tai viskas ko reikia šeimyniškam vyro ir žmonos poilsiui.  

Maisto ir gėrimų puokštė. Dabar vis dažniau pasirenkamos dovanoti puokštės, kurios itin praktiškos ir valgomos. Vyrui galite padovanoti puokštę su jo mėgstamiausiais užkandžiais ir gėrimais. Jei esate kūrybiška, tokią galite pagaminti ir pati. Na, o jei neturite tam gyslelės, internete tikrai rasite žmonių, kas tokias gamina. Valgoma puokštė be galo originali dovana. Vyras tikrai apsidžiaugs.  

Įdomi knyga. Nors retas vyras mėgsta skaityti, tačiau yra ir tokių, kurie knygas dievina. Jei Jūsų vyras priklauso šiai kategorijai, kodėl gi jam nepadovanojus naujos knygos ar net kelių. Papildykite jo biblioteką. Skaitantis vyras tokią dovaną tikrai įvertins ir nemanys, kad ji nuobodi. Viskas priklauso tik nuo Jūsų vyro pomėgių. Dovana išties praktiška. 

Vakarienė su žvakėmis. Jei abu su vyru esate romantikai, galite jį nustebinti tiesiog skania vakariene romantiškoje aplinkoje. O tam visiškai nebūtina keliauti į restoraną. Sukurkite jaukią atmosferą namuose, pagaminkite ar užsakykite jo mėgstamiausią patiekalą, paruoškite mėgstamus gėrimus. Toks vakaras bus ne tik puiki dovana, bet ir kokybiškai praleistas laikas dviese.

Dovanų čekis. Nors ir kaip banaliai tai skambėtų, tačiau kartais dovanų čekis gali būti geriausia dovana. Jei nežinote, ko tiksliai reikia Jūsų vyrui, dovanokite jam čekį iš mėgstamos parduotuvės ar didesnio prekybos centro. Dar vienas puikus pasirinkimas - dovanų rinkinys PRAMOGAUK. Tai net beveik 60-ies nepaprastų nuotykių rinkinys! Jūsų vyras galės išsirinkti norimą pramogą, išbandyti kažką naujo ir patirti naujų įspūdžių.  

Naudingos dovanos vyrams 

Vyriškos dovanos turi būti ne tik praktiškos, bet ir naudingos. Tokios, kurios suteiks tam tikrų žinių ar paliks neišdildomus įspūdžius. Vyrui, kuris yra sportiškas ir mėgsta aktyvų laisvalaikį galite padovanoti žygį lietuviškose džiunglėse aerovaltimi. Tai nepamirštama, kupina nuotykių pramoga. Žygis vyksta pelkyne prie Semeliškių. Čia atvykusių laukia vienas sudėtingiausių maršrutų Lietuvos pelkėmis. Adrenalino čia tikrai pakaks, ypatingai žinant, kad po kojomis net 15 metrų gylio dumblas. Keliaujant pėsčiomis, bus vietų, per kurias krantą pasiekti padės tik aerovaltis.

Žaidimas „Mafia Club International“ - tai puiki dovana vyrui, kuris nori patobulinti savo emocinį intelektą, pagerinti kūno kalbos skaitymo įgūdžius ir lavinti socialinį bendravimą. Šis žaidimas sukurtas dar 1986 metais psichologo Dmitry Davidoff. Tai būdas turiningai ir naudingai praleisti laiką.  

Dovana gali būti ir tokia, kuri padėtų vyrui lavinti jo hobį - fotografijos kursai, kalbų kursai ar naudingų, įdomių žurnalų, knygų prenumerata. Viskas priklauso tik nuo to, kuo domisi Jūsų vyras. Galbūt jis puikus kulinaras? Dovanokite maisto gaminimo pamoką ar degustacinę vakarienę. Tai naudinga ir praktiška dovana vyrui. Juk ne veltui sakoma, kad vyrai geresni virėjai nei moterys. O dievinančiam gaminti ir eksperimentuoti tokios dovanos bus tikras malonumas.

Nebrangios dovanos vyrams

Ne visos dovanos turi būti brangios, ypatingai jei biudžetas ribotas. Galite dovanoti ir įvairias smulkmenas. Štai kelios idėjos, ką galima padovanoti vyrui Kalėdų proga:

  • žiebtuvėlis
  • termopuodelis
  • LED žibintuvėlis

  • universalus peilis

  • sporto klubo abonementas

  • kaklaraištis

Kalbant apie kalėdines dovanas, jas patariame planuoti jau dabar! Pirmiausia pasidarykite sąrašą žmonių, kuriems rinksite dovanas. Tuomet prie kiekvieno žmogaus pasižymėkite po kelis jo pomėgius. Tai padės išrinkti tinkamiausias dovanas. Puikiausia šiais laikais tai, kad norint išrinkti dovanas, nereikia kelti kojos iš namų. Visas dovanas galima užsisakyti internetu – nuo kvepalų iki įdomiausių pramogų. Turbūt nerasite daikto, kurio negalima būtų įsigyti internetu.  

Paverskite dovanų pirkimą malonumu. Pasidarykite skanios kavos ar arbatos puodelį, pasiruoškite skanių užkandžių ir patogiai įsitaisykite prie kompiuterio. Na, o tuomet beliks skaityti savo sudarytą sąrašą ir ieškoti geriausių dovanų savo artimiausiems žmonėms bei draugams!
Atgal