Gabrielės Martirosianaitės įspūdžiai išbandžius „Mezzanine“ masažą su argano aliejumi

2014-01-09

Gabrielės Martirosianaitės įspūdžiai išbandžius „Mezzanine“ masažą su argano aliejumi

Aš, matyt, nesiskiriu nuo daugumos žmonių, kurie vis pagalvoja, kad reikėtų save palepinti, bet tam vis pritrūksta laiko. Esu ir iš tų, kuriems itin malonu dovanoti masažus ir kitas procedūras savo mylimiausiems, nes artimiausius žmones tiesiog norisi palepinti.

Esu už natūralumą, tad viskas – pradedant itin jaukiu „Mezzanine“ interjeru su degančių malkų kvapu, žvakėmis bei stilingomis detalėmis ir baigiant natūraliais aliejais – mane iš karto sužavėjo. Pasitikiu gamtos teikiamais turtais, tad natūralūs aliejai ir kita natūrali kosmetika man prie širdies.

mezzanine

Labiausiai apsidžiaugiau sužinojusi, kad šis masažas bus atliekamas su argano aliejumi. Esu girdėjusi, kad šis aliejus gan prabangus ir puikiai tinka norint pamaitinti odą bei išlaikyti ją elastingą ir švelnią.

O pats masažas... Užbūrė... Tikrai, net keista, kad tiek nedaug tereikia, kad pasijustum tarsi naujai gimęs, ir svarbiausia – nurimęs. Karštas aliejus ant kūno, maloni ir profesionali masažistė (jos rankos tikrai daro stebuklus :) ) ir... židinys – tarsi trumpam būčiau nusikėlusi į mažą mažą trobelę tarp aukštų kalnų, kurioje šildo jauki židinio šiluma, o sielą ramina harmoningi gamtos garsai.

mezzanine

Trumpam pamiršau netgi tai, ką tą dieną veikiau. Darbai ir rūpesčiai kažkur nutolo, o kūnas tapo lengvesnis – tokios harmoningos minutės leidžia priminti sau, jog daugelis kasdienių rūpesčių nėra jau tokie svarbūs ir dėl jų pasaulis nesugrius – svarbiausia vidinė ramybė ir šviesios mintys.

Po visko jaučiausi pailsėjusi, atsipalaidavusi ir tiesiog laiminga. Tad tikrai galiu patvirtinti, kad geras masažas yra puikus būdas atgauti jėgas ir su nauja energija kibti į kasdienius darbus. Būtent dėl to manau, kad tokį masažą dovanočiau ir savo artimiesiems – nes joks materialus daiktas nesuteiks atsipalaidavimo ir vidinės ramybės.

Atgal