Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Forum Cinemas pasiūlymai + 2020 metų filmų premjeros

2019-09-18

Forum Cinemas pasiūlymai + 2020 metų filmų premjeros

Forum Cinemas yra didžiausia kino demonstravimo ir platinimo įmonė Lietuvoje. Čia, per metus parodoma daugiau nei 300 filmų... Įspūdingi skaičiai, tiesa? Gaila, tačiau ne visų filmų premjeros pasirodo ir mūsų kino ekranuose, bet vis dėlto Forum Cineme 2020 metais išvysime keletą išties puikių filmų.

Taip pat pristatysime ir kitus 2020 metų filmus, kurių su nekantrumu laukia visas pasaulis!

Forum Cinemas: Vilnius

Jau sausio 10 d. vaikai bus laukiami Forum Cinemas kino teatruose, nes čia pasirodys „Užsimaskavę šnipai“! Tai lietuviškai dubliuotas animacinis filmas, kurio veiksmas rutuliojasi apie bebaimį Lencą Sterlingą – kiečiausią šnipą pasaulyje. Nėra užduoties, kurios jis neįveiktų. Tačiau, akivaizdu, jog kliūčių tikrai bus! Kokios jos, pamatysite kine!

Valentino dienos, t. y. vasario 14-osios, vakarą galėsite leisti „The King`s Man“ premjeroje. Tai veiksmo ir nuotykių filmas, kuriame pagrindinius vaidmenis atlieka Ralph Fiennes bei Harris Dickinson.

Dar viena išties laukiama premjera įvyks balandžio 3-ąją. Tądien kinuose pasirodys „Naujieji mutantai“. Tai nauja „Marvel“ komiksų istorija, tad ištikimiems „Marvel“ gerbėjams, tai bus didelė šventė, kurią būtina pasižymėti kalendoriuje!

Forum Cinemas: Kaunas

Filmas „Birds of prey“ kino ekranuose pasirodys vasario 7-ąją. Kol kas nėra paskelbtų jokių siužeto detalių, tačiau filme matysime aktorės Margot Robbie įkūnytą mums jau pažįstamą veikėją Harley Quinn, kurią paskutinį sykį matėme filmo „Savižudžių būrys“ scenoje, kur ją Džokeris išvaduoja iš kalėjimo.Naujoje juostoje šiai veikėjai teks susidurti su Juodąja kanarėle (angl. Black Canary), Medžiotoja (angl. Huntress), Kasandra Kein ir detektyve Renė Montoja.

Forum Cinemas: Klaipėda

Į kino teatrus gegužės 1-ąją sugrįžta „Black Widow“, tačiau tai filmas ne apie mylimos veikėjos sugrįžimą, o apie jos gyvenimą tarp „Civil War“ ir „Infinity war“ filmų. Taip pat birželio 5-ąją išvysime „Wonder Woman 1984“. Tai bus 2017-ais metais pasirodžiusio filmo tęsinys, tačiau siužetas vis dar neatskleidžiamas...

Kitos 2020 metų filmų premjeros

„Minions: the rise of Gru“ jau visame pasaulyje žinomų Pakalikų animacinis filmukas mūsų kinų teatrus pasieks liepos 3-ąją. Filmuko siužetas vis dar nežinomas, tačiau jau aišku, kad tai bus dar vienas puikus filmas vaikams, sukeliantis daug juoko ir teigiamų emocijų!

Į kino teatrus 2020 metais sugrįžta ir Vin Diesel filme „Greiti ir įsiutę 9“.Vienu iš didžiausių klausimų išlieka Dwayne Johnson ir Jason Statham likimas filmuojant filmą. Serijos rašytojas Chris Morgan teigia, kad jis mato jų sugrįžimą kaip įmanomą variantą, o kaip bus iš tiesų pamatysime jau netrukus!

„The Eternals“ – dar vienas „Marvel“ šedevras, kuris pasaulį išvys dar tik lapkričio 20-ąją. Tačiau laukti – tikrai verta! Filmas bus kupinas staigmenų, įdomaus veiksmo bei įspūdingų specialiųjų efektų, kurie tikrai užgniauš kvapą.

Jei matėte filmą „Coming to America“, tai turime puikių naujienų, nes į kino ekranus atkeliauja antroji dalis! Tai bus išties puiki komedija, neprastesnė už pirmąją dalį. Filme Akeem`as sužino, kad turi seniai prarastą sunų JAV ir privalo grįžti į Ameriką su juo susitikti. Akivaizdu, jog nuotykių netruks!

Taip pat mažųjų žiūrovų laukia filmo „Krudžiai“ antroji dalis – „Krudžiai 2“. Tai filmas apie akmens amžiuje gyvenančią šeimyną, kuri susiduria su įdomiais bei linksmais nuotykiais. Filmukas tikrai pralinksmins ir mažus, ir didelius.

Forum Cinemas dovanų kuponas – praktiškiausia dovana

Kino bilietai yra išties puiki dovana, kuomet reikia kažko greito, simboliško ir nereikalaujančio papildomų pastangų dovanos gavėjui. Forum Cinemas kino teatrai yra visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose, tad ir žmogus gavęs šią dovaną, neturės keliauti į kitą miestą, nes viskas jau čia, vietoje.

Tokia dovana tinkama gimtadieniams, mergvakariams ar bernvakariams, vardadieniams, vaikų šventėms mokykloje ir pan. Tiek dideli, tiek maži, tikrai nudžiugs ją gavę, nes su šiuo kuponu jie galės smagiai leisti laiką su šeima, draugais ar mylimu žmogumi, bežiūrint lauktą premjerą. Na, ir kas gi gali būti geriau?

 

Atgal