Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

„Ferrari“ ir „Lamborghini“: pamatyk, išgirsk ir pralėk

2015-07-07

„Ferrari“ ir „Lamborghini“: pamatyk, išgirsk ir pralėk

Ar pažįsti jausmą, kai vien klausantis tokių legendinių sportinių automobilių kaip „Ferrari“ ar „Lamborghini“ variklių gausmo per kūną nubėga šiurpuliukai? Liepos 16-17 d. dovanų platinimo bendrovė „Gera dovana“ garantuos šiuos ir dar daugiau pojūčių. Automobilių gerbėjams ir ekstremalių pojūčių mėgėjams suteiksime progą ne tik pamatyti ir išgirsti, bet ir patiems „pralėkti“ superautomobiliais Lietuvoje.

Pirmoji stotelė. Liepos 16 d., nuo 11 iki 14 val., legendiniai „Ferrari F458 Italia“ ir „Lamborghini Gallardo“ „apsistos“ Vilniaus prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ stovėjimo aikštelėje (prie II-ojo įėjimo). Čia galėsite iš arti apžiūrėti ir įsiamžinti prie trumpai viešnagei Lietuvoje pasiruošusių „Ferrari F458 Italia“ ir „Lamborghini Gallardo“ ekspozicijos. Patys smalsiausi taip pat galės pamatyti, kaip superautomobilius išbandys Lietuvos pramogų pasaulio žvaigždės.

Antroji stotelė. Liepos 16 d., nuo 18 iki 21 val., Kauno „Nemuno žiedo trasoje“ „Ferrari F458 Italia“ ir „Lamborghini Gallardo“ automobilius kviesime išbandyti pasivažinėjimo šiais gražuoliais paslaugą įsigijusius pirkėjus. Nuo 21 iki 22 val. lenktynininkai draguose pademonstruos, ką iš tikrųjų gali šie superautomobiliai.

Trečioji stotelė. Liepos 17 d., nuo 11 iki 14 val., „Ferrari F458 Italia“ ir „Lamborghini Gallardo“ visu savo grožiu spindės Klaipėdos „Akropolio“ automobilių stovėjimo aikštelėje. Klaipėdiečiai galės apžiūrėti ir įsiamžinti su šiais „svečiais“ bei stebėti, kaip automobilius išbandys žinomi klaipėdiečiai.

Ketvirtoji stotelė. Liepos 17 d., nuo 19 val., „Ferrari“ ir „Lamborghini“ savo galimybes demonstruos ten, kur jiems tai sekasi daryti geriausiai – lenktynių trasoje. Po Palangos „Eneos 1000 km lenktynių“ superautomobilius kviesime išbandyti pasivažinėjimo jais paslaugą įsigijusius automanus.

Maksimalią galią ir nepamirštamas emocijas iš „Ferrari F458 Italia“ ir „Lamborghini Gallardo“ „išspausti“ padės už jų vairo sėdintys profesionalūs lenktynininkai Jonas Gelžinis ir Robertas Kupčikas.

Jei susigundėte, pasivažinėjimo šiais automobiliais paslaugą dar galite įsigyti www.geradovana.lt.

Atgal