Dovanos SVARSTYKLĖMS: ką jie labiausiai mėgsta?

2017-10-02

Dovanos SVARSTYKLĖMS: ką jie labiausiai mėgsta?

Paprasta situacija: penktadienio vakaro planas – kinas. Tačiau ką rinktis? „Multikino“ ar „Forum Cinemas“? Turbūt tik gimusieji po Svarstyklių ženklu galėtų šį klausimą paversti pačia svarbiausia problema, o galų gale nuskambėtų: „Eisim ten, kur nori TU“.

Svarstyklės nuolat svarsto, abejoja, renkasi, dvejoja. Tai gali būti ypač erzinanti savybė, tačiau Svarstyklių noras išlaikyti harmoniją ir lygybę – sveikintinas. Kaip bebūtų, rinkti dovaną tokiam žmogui – sudėtinga užduotis, nes o jeigu jam nepatiks? Arba patiks, o vėliau – nebe? Kad taip neįvyktų, paruošėme trumpą dovanų gidą, skirtą Svarstyklėms!

Pirmasis dekanas – originaliosios Svarstyklės

Rugsėjo 24 – spalio 3 d. gimusios Svarstyklės pasižymi kūrybiškumu, o kai jo pritrūkta – šio prieskonio suteikia patys. Tad svarbiausia taisyklė, ieškant dovanos, galvoti nestandartiškai. Tai nereiškia, jog reikia ieškoti kažko įspūdingo, tiesiog net į paprastą idėją pažvelkite kitaip, pavyzdžiui, jeigu norite padovanoti aromatingus kvepalus ar visada reikalingos kosmetikos, geriau padovanokite kvepalų / kosmetikos gamybos pamoką. Svarstote apie bilietus į teatrą? Dovanokite spektaklį tamsoje! Jeigu brolis ar draugė mėgsta automobilius, tegul pavairuoja traktorių, o dievinantiems iššūkius sprendžiant galvosūkius puikiai tiks mistinės tematikos pabėgimo kambariai. Svarbiausia, kad jau žinomas ar neatrastas dalykas būtų pateiktas kitaip, netradiciškai – tokiu būdu sudominsite Svarstykles ir jos nenuobodžiaus, bet džiaugsis kitokia dovana.

Antrasis dekanas – trūksta atsipalaidavimo

Sakoma, jog spalio 14–23 dienomis gimę žmonės yra itin ištvermingi, tačiau linkę į stresą, nervinimąsi ir suirzimą. Šiomis datomis švenčiančioms gimtadienį Svarstyklėms rekomenduojame padovanoti kažką, kas priverstų jas atsipalaiduoti, atitrūkti nuo rutinos. Tam puikiai tiktų masažai, SPA, atpalaiduojamųjų procedūrų kompleksai, o ypač dosnūs dovanotojai gali įteikti ir visą savaitgalį kuriame nors kurorto viešbutyje, kur Svarstyklės bus lepinamos procedūromis ir kartu pabėgs iš darbų bei streso gniaužtų.

Dovanos Svarstyklėms 

Drąsioms Svarstyklėms galite įteikti ekstremalią pramogą – ji gal ir neatpalaiduos kūno, tačiau puikiai „pravalys“ galvą, tad visos krizės bus pamirštos. Jeigu siekiate, jog atsipalaidavimas būtų nuolatinis, tam idealiai tiks vonios rinkinukas, kuriame Svarstyklės ras aliejus, druskas ir kitas SPA gėrybes, skirtas pailsinti galvą ir kūną kas kart atsiradus laisvesnei valandėlei.

Tokiomis dovanomis jūs parodysite ypatingą rūpestį, nes atsipalaidavimas svarbus ne tik dėl noro suteikti sau šiek tiek nekasdieniško malonumo, bet ir aktualu sveikatos atžvilgiu, juk yra sakoma, jog visos ligos yra dėl nervų. Tegul Svarstyklės išvengia šių problemų!

Trečiasis dekanas – dovanos užsispyrėliams

Ir tai – gerąją šio žodžio prasme. Sveikas užsispyrimas yra itin naudingas siekiant užsibrėžtų tikslų, o būtent tokiu pasiryžimu ir pasižymi Svarstyklės, gimusios spalio 14–23 d.

Rodos, sudėtinga sugalvoti dovaną užsispyrėliui, bet geriausia dovana šioms Svarstyklės – galimybė išmėginti savo užsispyrimą. Tokiam žmogui puiki dovana bus išbandyti patį save šaudant į skrendančias lėkštutes, nuotykių parkuose, žvejyboje, čiuožiant vandenlente, žygyje vandeniu arba miškais, mokantis šaudyti iš lanko, laipiojant dirbtinėmis uolomis  ir t. t. Trumpai tariant, tinka viskas, kam reikia atkaklumo!

Atgal