Dovanos porai: apie tradicines dovanas netradiciškai

2018-01-12

Dovanos porai: apie tradicines dovanas netradiciškai

Dovanų rinkimas visuomet susijęs su mažesniais ar didesniais iššūkiais. Reikia pagalvoti, ką žmogus mėgsta, kuo domisi, ką jau turi, pasistengti nugirsti, apie ką svajoja. O jeigu dovaną reikia išrinkti iškart dviem? Kuo juos nustebinti?


Geriausia dovana porai – tai galimybė turiningai ir maloniai praleisti laisvalaikį dviese, puoselėti santykius, o galbūt net iš naujo atrasti vienam kitą.
Įprastai dovanos poroms teikiamos per vestuves, tačiau dviguba dovana puikiai tinka ir Kalėdoms, ypač jei jūsų kalėdinių dovanų sąrašuose yra net kelios poros, taip pat paeiliui gimtadienius švenčiančiai porai. Išrinkę bendrą dovaną, sutaupysite ir pinigų, ir laiko. Tad į kokias dovanas verta atkreipti dėmesį?

Fotosesija 

Fotosesija
Viena iš tobuliausių dovanų porai – fotosesija. Du žmones gamtoje arba studijoje įamžins profesionalus fotografas. Nuotraukos ne tik papildys albumus, bet ir padės papuošti interjerą. Jei pora ruošiasi vestuvėms arba laukiasi kūdikio, kuponas fotosesijai juos dar labiau nudžiugins. Nors daugelis mėgsta papozuoti prieš fotoobjektyvą, tačiau patys į fotosesiją taip ir neišsiruošia.
Prieš pirkdami kuponą fotosesijai, peržvelkite fotografo nuotraukų stilių ir įvertinkite, ar jis galėtų patikti ir jūsų draugams. Jei norite dar labiau nustebinti, paieškokite įdomesnių fotosesijų, pavyzdžiui, su žirgais. Fotosesijos vyksta ir ore ar net po vandeniu. Kodėl gi ne?

Nakvynė su SPA – amžina klasika

Nakvynė ir SPA
Nakvynė viešbutyje su SPA procedūromis ir įvairių pramogų paketas – viena populiariausių ir bene labiausiai trokštamų dovanų porai. Tai romantiškos dovanos idėja tiems, kurie niekaip neranda laiko kokybiškam poilsiui dviese.
Pagalvokite, ką pora, kuriai dovanosite dovaną, dar mėgsta veikti laisvalaikiu. Kokios pramogos turėtų būti įtrauktos į nakvynės paketą – gal tai pasivažinėjimas dviračiais, plaukiojimas valtimi, biliardas ar boulingas, o gal ekskursija? Natūralu, kad pora nenorės vien tik būti viešbutyje, tad į kuponą turėtų būti įtraukta įvairių kitų pramogų.
Rekomenduojame dovanoti nakvynę kitame mieste įsikūrusiame viešbutyje – juk taip norisi atitrūkti nuo kasdienybės ir pakeisti aplinką. Pasidairę internete, galite aptikti išties puikių poilsio su SPA variantų Palangoje, Kuršių nerijoje, Druskininkuose, Trakuose ir kituose Lietuvos miestuose.

Išskirtinės vandens pramogos

Renkate dovaną porai, mėgstančiai vandens pramogas? Pripažinkime, kad bilietai į vandens parką būtų nebloga dovana, tačiau šiuo atveju reikia kažkokios įdomesnės pramogos. Galbūt renkate dovaną porai, kuri, vos suradusi laisvesnį savaitgalį vasarą, tuoj čiumpa baidarių irklus? Dovanokite jiems naktinį plaukimą baidarėmis. Kita tinkanti dovana – tai nardymas po pasirinktą Lietuvos ežerą. Pažintinis nardymas – viena iš netikėčiausių dovanos dviem idėjų.

Degustacijos ir vakarienės

Degustacijos ir vakarienės

Puiki proga paragauti naujų patiekalų, o tuo pačiu susipažinti su tradicijomis ir istorija – įvairios degustacijos. Vienos pirmųjų Lietuvoje atsirado šokolado degustacijos ir šokolado fondiu. Jos puikiai subalansuotos tikriems smaližiams, kurių širdis neapsaltų suvalgius net kelias šokolado plyteles.
Vėliau atsirado naminių ledų ir net veganiškų patiekalų degustacijų. Jei norite tikrai nustebinti, porai dovanokite nekasdieniškų prabangių gardėsių, pavyzdžiui, austrių ar ikrų degustaciją. Ne mažiau dėmesio verta dovana – degustacinė vakarienė restorane. Dovanos gavėjai susipažins su egzotiškomis virtuvėmis ir pasimėgaus netikėtais skoniais. Dar geresnė idėja norint juos nustebinti – padovanoti vakarienę visiškoje tamsoje. Jie to dar tikrai nebus patyrę ir išbandę – garantuojame.

Rinkdami dovaną porai prisiminkite, kad įspūdžio dovanos visuomet nustebina ir joms neprilygs jokie daiktai. Ieškodami tinkamiausios dovanos porai, būkite kūrybingi, į šį procesą pažvelkite netradiciškai, o norėdami sutaupyti laiko bei pinigų, pasitelkite interneto platybes.

Atgal