Dovanos LIŪTAMS: poilsis Druskininkuose, SPA ir dėmesys tik JIEMS

2017-07-26

Dovanos LIŪTAMS: poilsis Druskininkuose, SPA ir dėmesys tik JIEMS

Dėmesys tik LIŪTUI

Geriausia dovana Liūtui – nepataikūniškas garbinimas ir nuoširdus meilikavimas, kurį visada nuolankiai rodome savo artimiesiems ypatingomis progomis. Būtent todėl dovana gali būti tiesiog buvimas kartu: netolima išvyka, kur poilsis dviems taps nuostabiausia akimirka Liūtui. Sakoma, jog svarbiausia ne kur esi, o su kuo. Būtent šiame pasakyme reiktų akcentuoti Liūtą – nesvarbu, kur jį nusivešite, kad ir kur būsite – jis turi būti svarbiausias, o ypač per gimtadienį.

Tiek Liūtei, tiek Liūtui puikiai tiks nuvykimas į SPA, kaimo turizmo sodybą ar sanatoriją. Druskininkuose, Birštone ar Anykščiuose rasite ypatingų vietų, kuriose galėsite lepintis vienas kito dėmesiu, atitrūkti nuo dienos rutinos bei pasisemti naujų jėgų tolesniems Liūto žygdarbiams.

 

Dovana pagal zodiaką 

 

Dėmesys grožiui

Liūtai mėgsta ne tik savo asmenybę, savo pasiekimus, bet ir savo išvaizdą. Nepamirškite to! Grožio procedūros gali tapti puikiausiu raktu į metų dovanos titulą, tad pagalvokite, kas svarbiausia jūsų Liūtui, ar ko jis seniai norėjo: galbūt užsiminė apie naują plaukų dažymo metodą, „ant bangos“ esantį nagų dailinimo būdą, o gal jis seniai kalba apie trokštamą veido ar viso kūno procedūrą?

Jeigu šis žvilgančių karčių savininkas nėra jums itin artimas žmogus, pavyzdžiui, jis kaimynas, neseniai sutiktas pažįstamas, vadovas ar partneris, su kuriuo tik kuris laikas mezgate santykius, atidžiai įsižiūrėkite į tai, ką šis žmogus labiausiai puoselėja: oda, plaukai, nagai, o gal vidinė harmonija? Labai tikėtina, jog poilsis taip pat gali būti vienas iš grožio receptų, kurie puikiai palepins Liūtą. Masažai, įvyniojimai ar SPA Druskininkuose (taip prabangiau!) arba gyvenamajame mieste taip pat idealiai tiks išvaizdos puoselėjimui.

Beje, jeigu rinksitės procedūras Druskininkuose (ar kitame mieste), būtinai pasirūpinkite, jog į dovaną įeitų ir poilsis Druskininkuose (t. y. nakvynė, apgyvendinimas), nes Liūtai nemėgsta gaišti laiko smulkmenoms.

 

Dovanos idėja Liūto zodiakui 

 

Liūtai – kūrybiškos bei intelektualios asmenybės

Manoma, jog pirmojoje dekanoje (liepos 23 – rugpjūčio 2 d.) gimę žmonės turi meninių polinkių, o štai pasaulį išvydusieji trečiosios dekanos metu (rugpjūčio 14–23 d.) įgyja intelektinių pranašumų. Atsižvelgus į dovanos gavėjo gimimo dieną bei jo polinkius, kuriuos arba žinote, arba galite lengvai sužinoti iš draugų, artimųjų ar panaršę jo feisbuko anketoje, galite numanyti, kas labiausiai tiks jūsų Liūtukui.

Kūrybingajam sielą suvirpinsite kūrybiniais ar amatų kursais (priklauso nuo to, į ką yra linkęs žmogus – gal jam tiks rašytojų kursai, o gal jį sužavės siuvimas?). Taip pat nepamirškite kūrybinių pramogų, kurias planuoti galite visai dienai, pavyzdžiui, ryte nuvykite į dailės pamoką, vėliau – fotografijos seminarą, o štai vakarą galite skirti mėgavimuisi muzika.

Intelektualas tiktai įvertins jūsų pastangas bei indėlį į jo sumanumo didinimą, akiračio plėtimą ar suteiktą galimybę išmėginti savo protą. Padovanokite šiam Liūtui enciklopedinę knygą (o gal žinote konkrečią sritį, pavyzdžiui, aviacija? Paieškokite naujosios literatūros apie tai!) arba žurnalo prenumeratą (gamtos, technologijų, mokslo, istorijos temomis). Jeigu norite surengti Liūtui iššūkį, nusiveskite į kukurūzų labirintą, pabėgimo kambarį, o vakarą pabaikite pastaruoju metu itin populiariais protmūšiais.

Atgal