Daugiau nei gėlės - nustebinkite mamą!

2016-04-29

Daugiau nei gėlės - nustebinkite mamą!

Nors mamoms turėtumėme dovanoti didžiausias šypsenas, rodyti padėką bei rūpestį kiekvieną dieną, tačiau žmogiškos problemos dažniausiai neleidžia to padaryti taip, kaip jos yra nusipelniusios. Todėl tikrai verta pasistengti per visoms mamoms labai svarbią šventę – mamos diena yra puiki proga sustoti ir atsigręžti į vieną svarbiausių gyvenime žmonių. Kaip? Pateikiame kelias idėjas!

Ypatinga vakarienė – tegul ji pasijunta kaip karalienė

Mama visada viskuo rūpinasi, ypač tuo, ar jos vaikas sotus, šiltai apsirengęs ir laimingas. Ji tam skiria daug laiko ir pastangų, tad argi būtų ne smagu leisti jai tiesiog atsikvėpti ir leisti mėgautis vakaru, kai viskuo pasirūpinta už ją? Pagaminkite mamai gardžią vakarienę – tai, ką ji mėgsta, ar šį tą egzotiško, o burnoje tirpstantis desertas vakarienės pabaigoje bus dar vienas palepinimas. jūsų mama tuo metu, kai gaminsite, gali tiesiog mėgautis jūsų draugija bei jaukiu vakaru.

dovanos mamai

„Pagrobkite“ ją iš kasdienybės

Staigmenas mėgsta visi – nesakykite, kur keliausite ir vežkitės ją ten, kur jai labiausiai patiktų: koncertas, SPA centras, grožio salonas, ekskursija, o gal ji tiesiog dievina ilgus pasivaikščiojimus po parduotuvės? Išpildykite jos norą ir kartu leiskite visai dienai atitrūkti nuo rutinos. Tačiau svarbiausias šio sumanymo pliusas – drauge praleistas laikas! Tegul „pagrobimo“ metu aidi juokas ir veidus puošia šypsenos: juk jūs turite viena kitą ir dėl to galite būti labai laimingos.

Šypsotis iš džiaugsmo verčiančios dovanos

Dauguma moterų, o ypač – motinų, yra sentimentalios. Nueitas gyvenimo kelias verčia susimąstyti, patirti nostalgiją, mėgautis praeities akimirkomis ir jų trapumu, o kartu klausiamai galvoti apie ateitį. Priminkite jai gražiausias ir smagiausias bendras akimirkas – nuotraukos ir vaizdo įrašai tam pasitarnaus turbūt geriausiai. Sukurkite albumą ar sumontuokite vaizdo įrašą, kuriais ne tik primintumėte juokingas ir įsimintinas situacijas, bet ir parodytumėte jai, kodėl ir kaip stipriai ją mylite – įterpkite nuoširdžių frazių arba nusifilmuokite / nusifotografuokite patys ir prisiminimų vaizdo įraše / nuotraukose papasakokite tai, ką laikote širdyje.

Nutrūktgalviška pramoga

Kai atsiranda vaikai, moters gyvenime įsivyrauja ramybė ir nei laiko, nei galimybių elgtis jaunatviškai, neapgalvotai ar ekstremaliai vien dėl smagumo tiesiog nėra arba tos galimybės ignoruojamos. Mamos diena – puikus laikas leisti mamai atsipalaiduoti ir pamiršti atsakomybę: netikėta kelionė į užsienį, pasivažinėjimas kartingais ar sportiniais automobiliais, šuolis parašiutu ar su virve – pasirinkimų tikrai daug, tereikia apgalvoti, kas labiausiai patiktų Jai ir – pirmyn! Juk linksmybėms bei nuotykiams amžiaus cenzo nėra, tiesa?

mamos dienos dovanos

Pabaigos žodis

Nuo pat pirmųjų gyvybės užsimezgimo minučių, moteris tampa mama iki pat gyvenimo pabaigos. Jos atžala jai visą laiką lieka vaiku ir žmogumi, kuriuo ji nori rūpintis net šiam jau užaugus. Tačiau karts nuo karto tiesiog būtina parodyti, kad vaikui mama taip pat bus visą gyvenimą ir šis ramstis jam svarbiausias gyvenime. Nebijokite ir nesigėdinkite tarti gražių ir jautrių žodžių – jūsų mama to nusipelnė!

Atgal