Balandžio 1 pokštai - 5 linksmos išdaigos draugams

2014-03-25

Balandžio 1 pokštai - 5 linksmos išdaigos draugams

Smagūs pokštai ir išdaigos tikrai gali praskaidrinti dieną, pakelti nuotaiką ir padovanoti nuoširdaus juoko, o Balandžio 1 tiesiog privalu pralinksminti save ir artimuosius draugiška staigmena. Žinoma, kasmet nauji balandžio 1 pokštai draugams — užduotis nelengva. Juk melagių dieną visi daug budresni ir lengvai neapsigaus, tad skubame į pagalbą bei sufleruojame keletą linksmų pokštų.

Kvailiojantis kompiuteris – kad biure netrūktų juoko

balandžio 1 pokštai

 

Šiemet balandžio 1 – darbo diena, tad turbūt norėsite smagų pokštą iškrėsti ir kolegoms. Jei jiems tenka dirbti kompiuteriu bei tekstų rašymo ir redagavimo programomis, galite „prikišti prie jų savo nagus“ :) Tekstų rašymo programos paprastai turi nustatymus, leidžiančius vienus žodžius rašomame tekste automatiškai keisti kitais, o tai suteikia galimybių smagiems „nesusipratimams“. Kai kolega, kuriam norite iškrėsti pokštą, paliks savo darbo vietą,  pakeiskite šiuos nustatymus jo kompiuteryje: įprastus ir dažnai naudojamus žodžius (pavyzdžiui, „ir“ , „bet“ ir pan. ) leiskite programai automatiškai keisti į šmaikščius ar net kvailokus. Juos parinkti galite taip, kad bendrame kontekste jie įgautų komišką prasmę ir taip dar labiau sustiprintų efektą.

Jei to atrodytų maža, įneškite šiek tiek linksmos sumaišties į biuro gyvenimą pakeitę kolegų kompiuteriuose interneto naršyklės kalbos nustatymus. Išvydę paieškos rezultatus kinų hieroglifais ar arabų kalba, jie turėtų gerokai nustebti, o supratę, jog tapo balandžio 1-osios išdaigos aukomis – plačiai nusišypsoti.

Ypatingo skonio pokštas - balandžio 1-osios sausainiai

balandžio 1 pokštai

Tikrai turite artimųjų, kurie negali atsispirti įvairiems skanėstams, todėl jiems itin veiksmingi turėtų būti balandžio 1 pokštai su šiek tiek „pagerintais“ gardumynais. Nusipirkite „Oreo“ tipo sausainių su kremo  sluoksniu tarp dviejų sausainio diskų. Atsargiai juos atskirkite ir sviestiniu peiliu nuvalykite tikrąjį įdarą. Vietoje jo įspauskite šiek tiek baltos dantų pastos. Štai ir viskas – jūs jau pasiruošę pavaišinti draugą pokštu, o save gardaus juoko doze. Tik pasistenkite nesukelti savo aukai įtarimų – pasiūlykite ypatingųjų sausainukų kuo natūraliau. Taip pat verta palikti pakuotėje ar lėkštėje keletą nepakeistų sausainių ir patiems juos suvalgyti matant draugams. Taip jie neįtars, kad sausainių skonis gali būti „šiek tiek“ neįprastas.

Kvapnūs balandžio 1 pokštai

balandžio 1 pokštai

Balandžio 1 pokštui iškrėsti galite pasitelkti ir kvapus. Įsigykite kuo intensyvesnių pakabinamų  automobilių oro gaiviklių ir paslėpkite jų žmogaus, kuriam norite iškrėsti staigmeną, kambaryje ar darbo kabinete. Nepagailėkite kvapų ir atraskite jiems paslėpti sunkiai prieinamų ar sunkiai aptinkamų vietų.  Jūsų draugas ar kolega tikrai pajus, kad kažkas ne taip, o jo desperatiški bandymai vėdinti patalpą ar ieškot kvapų šaltinio — tikrai verti jūsų dėmesio :)

Nematomi balandžio 1-osios spąstai – garantuota juoko dozė

balandžio 1 pokštai

Ar kada teko matyti, kaip žmonės nepastebi uždarytų tviskančiai švarių permatomų stiklinių durų? Įvykus susidūrimui sutramdyti juoką tikrai nelengva. Bent jau stebėtojui :) Balandžio 1 – puiki proga panašią situaciją „surežisuoti“.

Išsirinkite namuose ar darbe dažnai naudojamą praėjimą, palikite duris atvertas, o per visą praėjimo plotą ištempkite skaidrią pakavimo plėvelę. Belieka laukti nieko neįtariančios aukos pokštui. Tik įsivaizduokite šeimos nario, draugo ar kolegos veido išraišką, kai jis pateks į tokius spąstus.

Pokštas – ne pokštas!

balandžio 1 pokštai

Pagrindinė priežastis, dėl kurios balandžio 1 pokštai dažnai nepavyksta, yra ta, kad tądien įvairiausių apgavysčių ir išdaigų daugelis tikisi ir yra joms pasiruošę. Žmonės atsargiau vertina įvairius pareiškimus ir pasiūlymus, tad paprastų gudrybių dažnai nepakanka. Todėl galbūt verta imtis netradicinių priemonių ir truputėlį paerzinti žmogų, kuris atsidūrė jūsų balandžio 1 pokštų taikiklyje? :)

Ant balto popieriaus lapo paprasčiausiai užrašykite „Su balandžio 1-ąją!“. Šią staigmeną palikite draugui ant stalo ar kitoje gerai matomoje vietoje. Žmogus, kuriam ji bus skirta, be abejo, tikėsis kokios nors išdaigos ar pokšto. Įtarimo jam sukels visi daiktai ir žmonės aplinkui. Pokštas, kurio taip ir nebus, neduos jūsų aukai ramybės kiekviename žingsnyje. Dar geriau jei tokią staigmeną sugalvosite didesniame draugų rate ar kolektyve. Tuomet žmogus, kuriam ji bus skirta, nuolatos suks galvą ne tik dėl netikėto siurprizo, bet ir įtarinės visus aplinkui dėl galimos išdaigos jam. Norėdami dar labiau sustiprinti efektą, galite pamėginti įtraukti jį į tokias situacijas, kurios kvepia klasikine išdaiga – pavyzdžiui,  pasiūlyti „keistų” sausainių. Nors iš tiesų jie yra visiškai normalūs.

Gal turite savų idėjų balandžio 1-ajai, kuriomis norėtumėte pasidalinti? Rašykite jas komentaruose. Ir, žinoma, — linksmos Melagių  dienos bei sėkmės krečiant išdaigas ;)

Atgal