8 idėjos išradingam pasimatymui namuose

2014-09-17

8 idėjos išradingam pasimatymui namuose

Ketinate savo simpatiją pakviesti kartu praleisti romantišką vakarą, bet nežinote, ką veikti, nes kino teatre nieko gero nerodo, pasilinksminimų vietos mieste nusibodo ir, be to, nenorite išleisti krūvos pinigų? Ar kada pagalvojote, kad tinkamai viską suplanavus namai gali tapti pačia geriausia pasimatymo vieta? „Gera dovana“ siūlo jums 8 paprastas, bet išradingas idėjas, kaip surengti nepamirštamą pasimatymą namuose.

Šokių pamoka

Šokių pamoka

Jeigu „Purvini šokiai“ arba „Šeštadienio nakties karštinė“ patenka į mėgstamiausių jūsų filmų sąrašą ir jūs nuolat svajojate, kaip apsikabinate antrąją pusę ir su juo arba ja pasineriate į šokių svaigulį, žinokite – tam nebūtina lankyti šokių pamokų. Tiesiog pakvieskite antrąją pusę vakare ateiti pas jus, apsirengus patogiais rūbais. O prieš jai ar jam ateinant „Youtube“ suraskite Jums patinkančio šokio paslapčių mokantį klipą ir vakarą paskirkite būtent tam šokiui. Aišku, iš pradžių nebus lengva, bet nepasiduokite! Neabejojame, kad vakaras bus ne tik naudingas, bet ir be proto smagus.

Dovanų slėpynės

Dovanos

 Slėpynės gali tapti puikiu žaidimu per pasimatymą. Tačiau tai bus ne įprastos slėpynės, nes nei vienam jūsų neteks slėptis. Pakvieskite antrąją pusę į pasimatymą namie, ir, artėjant vakarui, nupirkite jam ar jai 5 smulkias dovanėles – mėgstamą šokoladą, papuošalą, knygą ar pan. Tada jas išslapstykite įvairiose namų vietose ir, mylimajam ar mylimajai atėjus, pakvieskite jį ar ją pasijusti detektyvu jų ieškant. Jei kokią nors dovanėlę rasti seksis sunkiai, padėkite su užuominomis „šilta-šalta“. Jūsų partneris ar partnerė tikrai patirs puikių pojūčių.

 Naujų patiekalų gamyba

Romantiška vakarienė

Net maisto gaminimas, į tai pažvelgus naujai, gali paprastą vakarą paversti ypatingu pasimatymu. Pakvieskite mylimąjį ar mylimąją drauge gaminti tris patiekalus, kurių niekada negaminote – užkandį, karštą patiekalą ir desertą. O kai maistas bus paruoštas, nustebinkite antrąją pusę – pakvieskite ją romantiškai vakarienei neįprastoje vietoje. Priklausomai nuo sąlygų, tai gali būti daugiabučio namo stogas, balkonas ar pieva. Jei orai tokių galimybių nesuteikia, pasirūpinkite pagalvėlėmis, užtiesalu ir vakarokite arabišku stiliumi – minkštai sėdėdami ant žemės.

 Maisto degustacija

Degustacija

Pasimatymo namuose metu galite pasijusti kaip prestižinių maisto žurnalų ekspertai. Nupirkite, pavyzdžiui, 7 rūšių sūrio, 5 rūšių užtepėlių ir 3 rūšių vyno, pakvieskite savo simpatiją ir ragaukite viską kartu. Ragaudami kiekvieną sūrį ir užtepėlę užsirašykite pojūčius, o tada juos palyginkite. Nuspręskite, koks sūris su kokiu vynu labiausiai dera. Išsirinkite, kuri užtepėlė jums skaniausia. Kartu nuspręskite, koks derinys jums labiausiai patiko. O ateityje pasisėdėjimų su draugais metu stebinkite juos, demonstruodami savo erudiciją užkandžių srityje.

 Kino teatras namuose

Kinas namuose

Kam per pasimatymą eiti į kino teatrą, jei kino teatras pats gali ateiti į namus? Pasiskolinkite iš draugų projektorių, paspraginkite kukurūzų, pasikabinkite ant sienos baltą antklodę ir Jūsų būstas taps puikiu miniteatru. Pasikvietę mylimąjį ar mylimąją, galite traukti burtus ir nuspręsti, kokio aktoriaus ar režisieriaus filmus žiūrėsite, galite žiūrėti jo ar jos mėgstamiausius filmus, galite žiūrėti, pavyzdžiui, geriausius arba blogiausius visų laikų filmus. Pasirinkimų daug – viskas priklauso tik nuo Jūsų.

 Dėlionė

Delione

Ar atsimenate, kaip vaikystėje mėgote dėliones? Džiaugsmą atnešti jos gali ir dabar, tapusios pagrindiniu pasimatymo akcentu. Pakvieskite antrąją pusę vakare kartu sudėlioti 500 dalių dėlionę. Sugalvokite tarpinius etapus, kuriuos pasiekę padarysite pertraukėlę ir apdovanosite save bei antrąją pusę kokia nors malonia smulkmena, pavyzdžiui, kokteiliu. Išgėrę kokteilį, eikite toliau dėlioti. Užbaigę turėsite žavų paveikslą, kuris, pakabintas ant sienos, visada trauks akį ir primins puikų vakarą drauge.

„Kelionė” į mėgstamą šalį

Vakariene namuose

Sužinokite, kokia yra jūsų simpatijos svajonių šalis, ir pakvietę jį ar ją į ypatingą pasimatymą namuose, surenkite šios šalies teminį vakarą. Viskam pasiruoškite iki mažiausių smulkmenų. Jei, pavyzdžiui, jo ar jos svajonių šalis yra Italija, pasirūpinkite Italijai būdingomis dekoracijomis, fone paleiskite itališką muziką, pagaminkite itališką vakarienę, o pavalgę pakvieskite kartu žiūrėti itališką filmą. Žinoma, užkandžius kino seansui taip pat pasirinkite atsakingai – ne spragintus kukurūzus, o itališkas grissini lazdeles ir alyvuoges.

 Žaidimų vakaras

Stalo zaidimai

Stalo žaidimai, pavyzdžiui, „Monopolis“ ar „Ticket to Ride“, vakarėlių žaidimai, pavyzdžiui, „Twister“, ar kortų žaidimai – visi jie gali tapti pagrindiniais pasimatymo namie akcentais. Tačiau, kad žaisti būtų įdomiau, iš anksto sugalvokite bausmę pralaimėtojui – pavyzdžiui, vakaro pabaigoje jis turės abiems iškepti pyragą. Tai į žaidimus įneš daug azarto ir jums bei jūsų simpatijai padės puikiai praleisti vakarą.

Atgal