5 savaitgalio idėjos Lietuvoje

2017-04-21

5 savaitgalio idėjos Lietuvoje

Artėjantis savaitgalis  gali tapti puikiomis mini atostogomis – nors ir nėra pakankamai laiko kažkur skristi, tačiau galime garantuoti, kad nuotykių netrūksta ir Lietuvoje! Šiandien norime pristatyti 5 savaitgalio idėjas, kurios „įkraus“ kūną ir protą puikiu energijos užtaisu – „Grand SPA Lietuva“, Pažaislio vienuolynas, nakvynė jūroje ar negyvenamoje saloje įkvėps nepamirštamam savaitgaliui dviese arba su šeima.

1.  Nakvynė jachtoje ir buriavimo pamokos

Jūra yra vienas romantiškiausių objektų, tad apsilankymas Klaipėdoje puikiai tiks tiek „šviežioms“ įsimylėjėlių porelėms, tiek ugnelei neleidžiantiems išblėsti sutuoktiniams. Tam, kad tai nebūtų banali išvyka, nakvynei galite pasirinkti išskirtinę vietą – jachtą, o įsimintina pramoga taps mokymasis ją būriuoti. Geras oras, jūros ošimas ir horizontą puošiantis saulėlydis – nusimato tobulas savaitgalis!

 

2. Kitoks Kaunas

Rodos, nėra žmogaus, kuris yra nebuvęs laikinojoje sostinėje. Tačiau kiekvieną miestą galima atrasti vis iš naujo – naujos vietos, kitoks žvalgos taškas, o gal – kita kompanija. Ši apsilankymo Kaune idėja yra kitokia, nes siūlome savaitgalį praleisti unikaliame Pažaislio vienuolyne, kuriame įsikūręs svetingumo kompleksas „Monte Pacis“. Čia rasite prabangius apartamentus, SPA bei ypač gardų maistą gaminantį restoraną. Kompleksas įsikūręs regioniniame parke, kurio grožis konkuruoja su kultūrinio ir istorinio paveldo didybe, tad ramybė ir visiškas atsipalaidavimas – garantuoti.

 

3. Ramybė su šeima Druskininkuose

Šis kurortas tiesiog alsuoja ramuma, poilsiu bei atokvėpiu – būtent toks savaitgalis gali būti visai jūsų šeimai. Pasirinkę nakvynei viešbutį „Lietuva“ tikrai neprašausite, o laiką leisti galėsite tiek išbandydami aktyvias pramogas (nuotykių parkas, snieglenčių ar slidžių sportas, vandens pramogos ir pan.), tiek mėgaudamiesi pasyvesniu laisvalaikiu (pasivažinėjimas dviračiais, lynų kelias, ekskursijų traukinukas, pasiplaukiojimas laiveliu ir t. t.). Druskininkai – puikiai subalansuota vieta ir vaikams, ir suaugusiems, tad atitrūkti nuo kasdienybės galės visa šeimyna.

 

4. Naujasis Birštono perlas

Neseniai duris atvėręs „Vytautas Mineral SPA“ jau liaupsinamas daugelio žmonių, tad čia puikiai laiką praleisite ir vieni, ir su šeima, draugais ar antrąja puse. Pats sveikatingumo ir poilsio kompleksas nepasiūlys jums išskirtinių pramogų, tačiau tai vieta, kur puikiai atsipalaiduosite bei galėsite skirti laiko sveikatinimuisi. Kaip bebūtų, kurortas laužo stereotipus: Birštonas – miestas, kuris siūlo ne tik padrybsoti purvo voniose, bet ir smagiai praleisti laiką už viešbučio ribų.

 

5. Nakvynė negyvenamoje saloje

Gali pasirodyti, jog kalbame apie tropinę šalį, tačiau ir Lietuvoje yra negyvenamų salų, kuriose galite praleisti savaitgalį. Tai idėja mėgstantiems laisvalaikį gamtoje, o buvimas ne šiaip miške prie ežerėlio, bet NEGYVENAMOJE SALOJE (taip, taip – ištarkite šią frazę kitokiu tonu!) suteikia jaudinančios romantikos ir šiek tiek ekstremalumo prieskonio, tiesa? Vakarienė prie laužto, nakvynė palapinėje šiltai apsikabinus mylimą žmogų ir atotrūkis nuo visos civilizacijos – pripažinkite, skamba nepakartojamai!

 

Atgal