Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų

2014-06-17

10 keistų, bet vertingų vestuvinių dovanų

Vasara – vestuvių metas. Todėl labai tikėtina, kad jums šiuo metų laiku teks sudalyvauti bent vienose vestuvėse ir neišvengiamai kils daug svarstymų, ką gi padovanoti jauniesiems, kokia dovana juos privers suklykti iš džiaugsmo. Jei nebijote netradicinių sprendimų, mes ateiname jums į pagalbą. Šiame naujienlaiškyje rasite 10 ne visai įprastų, tačiau vertingų ir jaunuosius pradžiuginsiančių dovanų idėjų.

Paramos sertifikatas

1

Jeigu žinote, kad jaunieji nenuskriaustų nė muselės, yra išgelbėję bent tris benamius kačiukus, namie augina keturių skirtingų rūšių gyvūnus arba tiesiog labai myli gamtą, paremkite kokią nors gyvūnus gelbstinčią organizaciją jų vardu, paprašykite, kad būtų atspausdintas tai patvirtinantis sertifikatas, ir įteikite jiems. Tai nebūtinai turi būti organizacija iš Lietuvos – paremti galite ir užsienio organizaciją, kuri, pavyzdžiui, kovoja su neteisėta dramblių medžiokle ar padeda išsaugoti Kinijos pandas. Internete gyvūnus gelbstinčių organizacijų gausu, tereikia paieškoti.

Asmeninis domenas

Vestuviniu dovanu idejos

Jeigu vienas iš jaunųjų bent šiek tiek „draugauja“ su internetu ir moderniomis technologijomis, tuomet ši originali dovanos idėja kaip tik jiems. Padovanokite interneto domeną su jaunųjų vardais arba pravardėmis, pavyzdžiui, www.ievairadomas.lt. Domeną, jei jis neužimtas, lengvai galima užsakyti internete. Prieš vestuves puslapį galima užpildyti draugų sveikinimais. O kam jaunieji panaudos savo asmeninį puslapį – tinklaraščio rašymui, nuotraukų kėlimui ar kitais tikslais – tai jau jų reikalas, tačiau dovana juos tikrai nustebins ir nudžiugins.

Unikalios dušo užuolaidos

Vestuviniu dovanu idejos

Dušo užuolaidas galima rasti daugelyje namų, tačiau ar kada nors pagalvojote, kad jos gali būti kitokios nei įprastai? Jauniesiems galima užsakyti ir padovanoti unikalias užuolaidas su specialiu, tik jiems skirtu piešiniu. Tai gali būti pačių jaunųjų nuotrauka. Bet visai nebūtinai. Jei kuris nors iš jaunųjų dienas ir naktis leidžia chemijos laboratorijoje, tai gali būti Mendelejevo lentelė. Jei jaunajam patinka komiksai – ant jų gali puikuotis Supermenas arba Betmenas. Jei jaunoji žavisi Leonardo di Caprio, tai ant užuolaidų gali būti pusnuogio jos dievuko nuotrauka. Duokite laisvę fantazijai!

Nėštumo testas

Vestuviniu dovanu idejos

Jeigu tuokiasi LABAI geri jūsų draugai, kuriuos puikiai pažįstate ir kurie kartu jau daug metų, galite pateikti jiems subtilią užuominą ir padovanoti nėštumo testą. Tačiau perspėjame: dovanokite tokią dovaną tik tada, jei esate tikri dėl jaunųjų humoro jausmo!

Kompaktinis diskas

Vestuviniu dovanu idejos

Jūsų draugai jaunieji yra melomanai, atpažįstantys bene visas per radiją grojamas dainas ir žinantys visų senų ir naujų dainų žodžius? Interneto pagalba galite sužinoti, kokios dainos jų vestuvių dienos datą buvo geriausiųjų dainų sąrašuose per 20 praėjusių metų. Įrašykite šias dainas į kompaktinį diską ir vestuvių dieną padovanokite jiems. Alternatyvi idėja: padovanoti jauniesiems tos savaitės, kuomet jie tuokiasi, populiariausių dainų 20-tuką. Kada nors jie paklausys šių dainų ir atsimins, kokia muzika buvo populiarumo viršūnėje, kai vyko gražiausia jų gyvenimo šventė.

Originalus portretas

Vestuviniu dovanu idejos

Dovanos idėja kūrybingai porelei: užsakykite ir padovanokite jiems jų pačių portretą, kuriame jaunieji atrodytų kaip, pavyzdžiui, komiksų herojai. Arba kokie nors mieli gyvūnėliai. Arba kilminga Renesanso laikų pora. Tereikia rasti dailininką, kuriam jūsų sumanymas patiktų, ir turėti jaunųjų nuotrauką.

Vardiniai daiktai

Vestuviniu dovanu idejos

Laikrodis, pagalvė, rankšluostis – net ir kasdieniai daiktai tampa žaviomis ir mielomis vestuvių dovanomis, kai ant jų užrašyti jaunųjų vardai ar inicialai. Nebijokite atrodyti pernelyg mieli ir banalūs. Juk tai vestuvės – meilės šventė!

Dovana dviem

vestuviniu dvanu idejos

Vestuvės – dviejų žmonių šventė, tad ypač puiku, jei gauta dovana abu jaunieji gali naudotis vienu metu. Šią dovanos idėją geriausiai iliustruoja, pavyzdžiui, dvigubas skėtis. Jeigu jaunieji mėgsta keliauti – tai gali būti dviratis-tandemas. Galų gale, dvivietė baidarė irgi neblogas pasirinkimas. Tik pasiruoškite įveikti kryžiaus kelius pakuodami tokią dovaną.

Laiko kapsulė

Vestuviniu dovanu idejos

Sentimentaliems draugams vestuvių proga dovanokite laiko kapsulę. Į tuščią dėžutę įdėkite užrašų knygelę, USB atmintinę ir nuotraukų albumą – visa tai įteikite jauniesiems. Po šventės priminkite, kad užpildytų albumą vestuvių nuotraukomis, į atmintinę įrašytų savo ir draugų sveikinimus bei mėgstamą muziką, o užrašų knygutėje tegu jaunieji ir jų draugai palieka įspūdžius, kaip jie jautėsi šią įsimintiną dieną. Jaunieji bei jų draugai netgi gali pabandyti prognozuoti, ką sutuoktiniai veiks, pavyzdžiui, po 25 metų. Tada laiko kapsulę reikia gerai paslėpti ir sutarti neatidaryti 20 ar 30 metų. Turbūt reta kita dovana galėtų sukelti džiaugsmo po tiek laiko.

Dovana dovanoje

Vestuviniu dovanu idejos

Neįprastas dovanos įpakavimas ne mažiau svarbus nei pati dovana. Ji atrodys visai kitaip, jei bus ne tiesiog supakuota į popierių, bet įdėta į kokį nors kitą vertingą daiktą, kurį jaunieji galės panaudoti. Duoninė, kibiras, statinė, puodas, krepšys gyvūnams, šiukšliadėžė – pasirinkimų yra aibė, o dar geriau, jei tokią dovaną galima pritaikyti pagal jaunųjų poreikius, pomėgius bei... humoro jausmą.

Atgal