Naujienos

2018-01-15

Dovanų čekių keitimas internetu

Nuo 2017 11 09 dovanų čekių keitimas gali būti atliekamas ir internetiniame Čekių savitarnos puslapyje.

  • Čekių savitarną rasite ČIA.
  • Kaip prisijungti prie čekių savitarnos, skaitykite ČIA.
Dovanų čekių keitimas internetu

2018-01-10

Harmony Park pripažintas geriausias Lietuvoje!

Ar kada svajojote apie poilsį geriausiame Lietuvos viešbutyje? „Harmony park“ – tai ne tik 5+* viešbutis, bet taip pat ir geriausias SPA procedūras galinti pasiūlyti vieta Lietuvoje!

2017-12-04

Kalėdinė mugė

Džiuginti artimus žmones ypač smagu, tačiau dovanų rinkimo procesas neretai užtrunka, vargina bei atima begalę laiko. Gruodžio 9 dieną „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančioje Kalėdinėje mugėje svarbiausia žinoti, kam ieškai dovanos, visa kita – ateis savaime!

Kalėdinė mugė

2017-11-03

Sumažinkite užmirštų ir nepanaudotų dovanų kiekį. DABAR!

Suprantame, kaip kartais sunku atrasti tinkamą laiką pasinaudoti dovanotu čekiu, ir kaip paprasta per kasdienius rūpesčius apie jį visai pamiršti! Todėl sukūrėme greitą ir efektyvų būdą pratęsti dovanos galiojimą internetu bei nepraleisti progos patirti neišdildomus įspūdžius!
Nori sužinoti, kaip tai veikia?

Sumažinkite užmirštų ir nepanaudotų dovanų kiekį. DABAR!

2017-10-23

Vakarietiška vestuvinių dovanų tradicija skinasi kelią ir Lietuvoje

Vestuvinių dovanų tendencija Lietuvoje gana aiški – jaunieji kartais išreiškia norą gauti pinigines dovanas, o net jeigu šis poreikis ir nėra išsakomas, svečiai nevengia eiti saugiausiu ir lengviausiu keliu – įteikti vokelį. Surinkti pinigai dažniausiai skiriami vestuvių išlaidoms padengti ar povestuvinei kelionei apmokėti, tačiau nors ši tendencija ir vyrauja, ji nėra šimtaprocentinė.

Vakarietiška vestuvinių dovanų tradicija skinasi kelią ir Lietuvoje