Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Naujienos

2019-05-05

„Gera dovana“ ir „Uber“ skatino sveikinti Mamas

Mamos diena daugeliui mūsų yra ypatinga šventė, kuria mini visas pasaulis. Ta proga kartu su pavežėjimo paslaugų bendrove „Uber“ vilniečius ir miesto svečius skatinome prisiminti Motinos dieną.

„Gera dovana“ ir „Uber“ skatino sveikinti Mamas

2018-02-07

100 DOVANŲ LIETUVAI

Lietuvai – 100 metų. O koks gimtadienis be dovanų?!
„Gera dovana“ komanda leidžiasi į kelionę po 10 Lietuvos miestų, kuriuose dalins 100 dovanų gyventojams, o jų emocijos, ir patirtys apie šalį taps dovana Lietuvai ir mums visiems.

 

100 DOVANŲ LIETUVAI

2018-01-10

Harmony Park pripažintas geriausias Lietuvoje!

Ar kada svajojote apie poilsį geriausiame Lietuvos viešbutyje? „Harmony park“ – tai ne tik 5+* viešbutis, bet taip pat ir geriausias SPA procedūras galinti pasiūlyti vieta Lietuvoje!

2017-12-04

Kalėdinė mugė

Džiuginti artimus žmones ypač smagu, tačiau dovanų rinkimo procesas neretai užtrunka, vargina bei atima begalę laiko. Gruodžio 9 dieną „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančioje Kalėdinėje mugėje svarbiausia žinoti, kam ieškai dovanos, visa kita – ateis savaime!

Kalėdinė mugė

2017-11-03

Sumažinkite užmirštų ir nepanaudotų dovanų kiekį. DABAR!

Suprantame, kaip kartais sunku atrasti tinkamą laiką pasinaudoti dovanotu čekiu, ir kaip paprasta per kasdienius rūpesčius apie jį visai pamiršti! Todėl sukūrėme greitą ir efektyvų būdą pratęsti dovanos galiojimą internetu bei nepraleisti progos patirti neišdildomus įspūdžius!
Nori sužinoti, kaip tai veikia?

Sumažinkite užmirštų ir nepanaudotų dovanų kiekį. DABAR!