Naujienos

2019-11-18

Mokėk su MoQ - 1% pirkinių grįš atgal

Iki gruodžio 20 d. visiems perkantiems geradovana.lt  el. parduotuvėje ir Gera Dovana parduotuvėse už 20 Eur ir daugiau bei atsiskaitantiems MoQ, 1% pirkinių sumos grįžta į MoQ sąskaitą. Pinigai grąžinami ne vėliau kaip per dvi darbo dienas. Akcijos sąlygos ir pirkimo taisykles rasite čia.

2019-08-07

Mokėk su MoQ - 1 € grįš atgal

Iki rugsėjo 30d. visiems perkantiems geradovana.lt  el. parduotuvėje ir Gera Dovana parduotuvėse už 20 Eur ir daugiau bei atsiskaitantiems MoQ, 1 Eur grįžta į MoQ sąskaitą. Pinigai grąžinami ne vėliau kaip per dvi darbo dienas. Akcijos sąlygos ir pirkimo taisykles rasite čia.

2019-07-03

Mokėk su MoQ - 2 € grįš atgal

Iki rugpjūčio 7 d. visiems perkantiems geradovana.lt  el. parduotuvėje ir Gera Dovana parduotuvėse už 20 Eur ir daugiau bei atsiskaitantiems MoQ, 2 Eur grįžta į MoQ sąskaitą. Pinigai grąžinami ne vėliau kaip per dvi darbo dienas. Akcijos sąlygos ir pirkimo taisykles rasite čia.

2019-05-24

Mokėk su MoQ - 3 € grįš atgal

Iki birželio 30d. visiems perkantiems geradovana.lt už 20 Eur ir daugiau bei atsiskaitantiems MoQ, 3 Eur grįžta į MoQ sąskaitą. Pinigai grąžiname ne vėliau kaip per dvi darbo dienas. Akcijos sąlygos ir pirkimo taisykles rasite čia.

2019-05-05

„Gera dovana“ ir „Uber“ skatino sveikinti Mamas

Mamos diena daugeliui mūsų yra ypatinga šventė, kuria mini visas pasaulis. Ta proga kartu su pavežėjimo paslaugų bendrove „Uber“ vilniečius ir miesto svečius skatinome prisiminti Motinos dieną.

„Gera dovana“ ir „Uber“ skatino sveikinti Mamas