Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Meilės žaidimų diena

Pirk romantišką dovaną už 35 Eur ir daugiau ir gauk žaidimą dviem „Slaptų norų dėžutė“ bei nemokamą dovanų pristatymą visoje Lietuvoje!


Akcijos sąlygos
  • Įsigykite dovanas firminėse GERA DOVANA parduotuvėse už 35 Eur ar daugiau ir Jums bus įteiktas meilės žaidimas dviem „Slaptų norų dėžutė“.
  • Įsigykite dovanas internetinėje parduotuvėje www.geradovana.lt už 35 Eur ar daugiau, pasirinkite pristatymo būdą, kuriuo gausite dovanų čekį ir meilės žaidimą. Pasirinkus pristatymą  „Elektroninis čekis“ ar „Atsiimkite patys“, Jums el. paštu bus atsiųstas specialus unikalus kodas, kurį pateikus bet kurioje „Gera dovana“ parduotuvėje atsiimsite „Slaptų norų dėžutę“.
 
Nepamirškite, „Slaptų norų dėžučių“ kiekis ribotas, tad paskubėkite jas atsiimti nuo vasario 7 d. iki vasario 14 d.  

*Svarbu!
  • Akcija galioja nuo 2018 m. vasario 7 d. iki 2018 m. vasario 14 d. imtinai.
  • Vieno pirkimo metu priklauso viena „Slaptų norų dėžutė“.
  • Akcija negalioja perkant prekybos centrų dovanų čekius. 
  • Nemokamas pristatymas netaikomas „Vichy“ abonementams.