Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

Maltiečiai

Padovanok mokyklinių priemonių vaikams iš socialiai pažeidžiamų šeimų!

 

„Gera dovana“ sako: „Dovanoti gera!“ Gera kasdien su atsidavimu rūpintis klientais, partneriais, kolegomis. Ir gera daryti GERA!

 

„Gera dovana“ yra socialiai atsakinga įmonė ir šiemet visus Lietuvos gyventojus kviečia prisidėti prie Maltiečių jau septintą kartą organizuojamos vaikų paramos akcijos „Mažoj širdelėj – didelės idėjos“, kurios tikslas – padėti sunkiai gyvenančių šeimų vaikams oriai pradėti mokslo metus ir padovanoti mokyklinių reikmenų bei ugdymo priemonių. 

Lietuvoje yra 16 maltietiškų vaikų dienos centrų, kuriuos lanko daugiau nei 400 vaikų. Iš viso globojama apie 1 200 vaikų 40-yje Lietuvos vietovių.

Geras išsilavinimas, žinios atveria duris į laisvę rinktis ir konkuruoti. Prisidėkime prie šios kelionės.

 

Kaip prisidėti?

Firminėse parduotuvėse „Gera dovana“ ieškokite specialios dėžės su drambliuku, kurioje galėsite palikti dovanojamas priemones. Jas vėliau perduosime Maltiečių organizacijai. „Geros dovanos“ parduotuvių sąrašą rasite ČIA.

 

Akcija vyksta:

2019 m. rugpjūčio 12 – rugsėjo 8 d.

 

Jei neturite galimybės atvykti į „Geros dovanos“ parduotuvę, padovanokite Maltiečių globojamiems vaikams dovaną ČIA.

 

  

Maltiečiai ir vaikai Jums dėkoja. Nuo to, kaip šiandien gyvena ir jaučiasi mūsų vaikai,

priklauso, kaip mes gyvensime ateityje.

Dovanoti gera!