Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.7 vertinimas (daugiau nei 4000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29€ Galioja 12 mėn. Pardavimo vietos Pagalba
Turite dovanų čekį?
Mylimiausi
Meniu
Kategorijos
Dovanų idėjos
Vieta

KVIETIMAS

A S M E N I N I S  K V I E T I M A S

 

Per beveik septynerius veiklos metus „Gera dovana“ priėmė daug taiklių verslo sprendimų, kurie leido ne tik pasiekti vis gerėjančių rezultatų, bet ir sutikti patikimų partnerių, kurie į aštuntuosius sėkmingos veiklos metus žengia drauge.

Maloniai kviečiame Jus į ištikimiausiems „Gera dovana“ partneriams skirtą padėkos šventę, kuri vyks rugsėjo 25 d. Paluknio aerodrome (Trakų raj., 35 kelio A4 Vilnius–Druskininkai kilometras). Šventės pradžia – 16 val.         

Šventės metu prisiminsime ir pristatysime taikliausius „Gera dovana“ veiklos šūvius, o po to ir Jus pakviesime pasitikrinti savo taiklumą ir parungtyniauti tarpusavyje.

Jūsų lauks puiki kompanija, vaišės ir malonios staigmenos.

Aprangos kodas: patogi laisvalaikio apranga bei avalynė pagal metų laiką ir oro sąlygas.

Apie savo dalyvavimą iki rugsėjo 23 d. prašome pranešti šiais kontaktais:

Marta Paliukienė
Mob. +370 699 38181
El.p. [email protected]

 

Iki pasimatymo!

Jūsų „Gera dovana“ komanda