Siekiant užtikrinti sklandų svetainės veikimą, analizuoti lankytojų veiklą ir teikti individualizuotus skelbimus, šioje svetainėje yra naudojami slapukai ir socialinių tinklų įskiepiai. Slapukų ir įskiepių naudojimą galite pasirinkti patys nustatymuose. Daugiau informacijos Privatumo politikoje.
4.85 vertinimas (daugiau nei 8000+ atsiliepimų) Nemokamas keitimas ir pristatymas nuo 29 € Galioja 12 mėn. D.U.K. Pardavimo vietos Pagalba
Dovanų čekio savitarna
Mylimiausi

“Karūnos“ žaidimas „TAVO SKONIO SAVAITGALIS“

„Karūnos“ žaidimo „TAVO SKONIO SAVAITGALIS“ metu galima laimėti ypatingus „Gera dovana“ 50 LT vertės dovanų čekius, kuriuos bus galima išsikeisti į norimas pramogas.

Žaidimo sąlygos ir eiga

Žaidime gali dalyvauti asmenys, kurie nuo 2014 m. rugsėjo 29 d. iki lapkričio 7 d. (imtinai) įsigijo „Karūna“ produktų vienu pirkimu, ne mažiau kaip už 5 LT, išsaugojo pirkimo kvitą ir užsiregistravo žaidimo platformoje  www. karuna.lt.

Žaidimo laikotarpiu, kasdien darbo dienomis (rugsėjo 29–spalio 3, spalio 6–10, spalio 13–17, spalio 20–24, spalio 27–31, lapkričio 3–7) bus traukiami po 20 laimingųjų, kurie turės galimybę laimėti 50 LT vertės „Geros dovanos“ dovanų čekius. Laimingieji bus skelbiami internetiniame puslapyje www.karuna.lt  ir apie tai jiems bus pranešta individualiai, registracijos metu nurodytu elektroniniu paštu.

Sužinojus, kad laimėjo  „Gera dovana“  dovanų čekius, laimingiesiems  tereikės:

  1. Nuskanuoti ar nufotografuoti „Karūnos“ šokolado pirkimą patvirtinantį čekį, kuriame aiškiai matytųsi pirkimo čekio numeris, data ir suma, išleista „Karūnos“ produktams;
  2. Nuotrauką atsiųsti el. paštu [email protected];
  3. Sulaukti elektroninio dovanų čekio savo el. pašto dėžutėje;
  4. Išsirinkti LABIAUSIAI TROKŠTAMĄ pramogą  www.geradovana.lt. Jas galite rinktis iš KARŪNOS rekomenduojamų, kurios pažymėtos specialiu KARŪNOS ženkliuku arba iš kitų 1000 dovanų;
  5. Su spausdintu čekiu nuvykti į artimiausią „Gera dovana“ pardavimo vietą, iškeisti čekį į pramogą ir pasilinksminti iš širdies!

Papildoma informacija

„Gera dovana“ pardavimo vietas, kuriose laimėtus kuponus bus galima iškeisti į norimas pramogas, galima rasti:

                VILNIUJE
PPC „Akropolis“, Ozo g. 25
PLC „Panorama“, Saltoniškių g. 9
PPC „Ozas“, Ozo g. 18
PC „Europa“, Konstitucijos pr. 7A
                 KAUNE
PPC „Akropolis“, K. Mindaugo g. 49
                 KLAIPĖDOJE
PPC „Akropolis“, Taikos pr. 61