Mokėk su MoQ - gauk 1 € atgal! Daugiau

Akrobatinis skrydis parasparniu

Paslaugos vieta: Visa Lietuva
Trukmė: Iki 10 min. (priklauso nuo oro sąlygų)
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Lietuvos gamtovaizdis iš paukščio skrydžio, plaukus kedenantis vėjas, beribis dangus ir adrenalino pliūpsniai – nepamainomi skrydžio atributai... Skrydis parasparniu – lengvu nešiojamuoju sklandytuvu – neabejotinai patiks aštresnių pojūčių mėgėjams.

Specialūs įgūdžiai nereikalingi – pakylama į 350–450 m aukštį su patyrusiu pilotu po trumpo instruktažo.

Skrydžio metu suteikiama unikali galimybė ne tik pasigrožėti gamtovaizdžiu, bet ir patirti akrobatinio skrydžio jaudulį – patyręs pilotas atliks kelis triukus, o atvykusiajam bus leista  išbandyti parasparnio „vairą“ – pačiam atlikti posūkius. Malonūs virpuliukai po skrydžio kutens dar kurį laiką.

O gal skrydis parasparniu dovaną gavusiam asmeniui net padovanos naują pomėgį...

Skrydis įamžinamas – kvapą gniaužiantis nuotykis filmuojamas, tad dar ilgai neišblės jaudulio kupinos emocijos. Vaizdo medžiaga išsiunčiama per dvi dienas elektroniniu paštu.

Visos skraidavietės nurodytos www.skrydisparasparniu.lt.

DĖMESIO! Pramogai būtina užsiregistruoti www.skrydisparasparniu.lt, nes tuomet bus galima stebėti skraidaviečių pakitimus, o dieną prieš skrydį, reikia susiderinti skrydį el. p.skrydispara@gmail.com. Užsiregistravę skrydžiui, galutinę informaciją apie tikslią skrydžio vietą ir laiką gausite dieną prieš skrydį iki 21 val. Skraidaviečių vieta kinta dėl oro sąlygų ir vėjo krypties. Dėkojame už supratingumą ir pastangas prisiderinti.  

Vieta
Vieta

Visa Lietuva (skrydisparasparniu.lt/skraidav)

Oro sąlygos
Oro sąlygos

Skrydžiai vyksta esant tinkamoms oro sąlygoms.

Trukmė
Trukmė

Iki 10 min. (priklauso nuo oro sąlygų)

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Skraidavietės yra iki 80 km nuo didžiųjų miestų. Paslauga teikiama asmenims nuo 40 kg svorio ir nuo 120 cm ūgio. Tik užsiregistravus internetu, galima stebėti skraidaviečių pasikeitimus. Už papildomą mokestį paslaugos teikėjas gali Jus atvežti į skraidavietę. Atvežimą reikia derinti iš anksto tiesiogiai su paslaugos teikėju. Paslauga teikiama sezono metu: 04.01–09.15. Už papildomą mokestį atvykus yra galimybė pasirinkti kitą skrydį arba įsigyti papildomų paslaugų. Priemoka mokama vietoje. Paslaugų teikėjas turi teisę priimti galiojančius dovanų čekius ir už juose nurodytą vertę suteikti klientui numatytas paslaugas arba, klientui pageidaujant, pakeisti vieną paslaugą į kitą. (pvz., „Aukštuminį skrydį“ pakeisti į „Pramoginį skrydį su akrobatikos triukais ir filmavimu“).

Apranga
Apranga

Rekomenduojama striukė, akiniai, pirštinės, avalynė aukštesniu aulu, kepurė nuo saulės.

VERTINIMAI

Tikri klientai. Tikros patirtys. Tikri vertinimai.