Viso kūno masažas su aliejais + dovana

Tik pas mus Naujiena
  • Viso kūno masažas su aliejais + dovana
  • Viso kūno masažas su aliejais + dovana
  • Viso kūno masažas su aliejais + dovana
  • Viso kūno masažas su aliejais + dovana
Dovanos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 val.20 min.
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
6 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Ši dovana – tai išskirtinėje XVI a.  senamiesčio dvasia alsuojančioje aplinkoje besislepianti taip pasiilgta tyla… Fizines jėgas bei vidinę kūno harmoniją grąžinantis masažas tiesiog įsilieja į aplinkos ramybę, o po jo atsigavęs kūnas – vėl pasirengęs rytdienos darbams!

Šią dovaną sudaro viso kūno masažas su šiltais aliejais (60 min.) + dovana – egzotinių žuvelių „Garra Rufa“ SPA procedūra rankoms (20 min.).

Egzotinių žuvelių „Garra Rufa“ procedūra abejingų nepalieka! Tai ne tik gerų emocijų šaltinis bet ir sveikatos stiprinimas. Egzotinės žuvelės švelniai ir maloniai kutendamos nuvalo odą, atlieka mikromasažą ir stimuliuoja akupunktūrinius taškus, padeda atsipalaiduoti bei patirti naujų pojūčių.

Viso kūno masažas atliekamas su specialiais aliejais-žvakėmis. Šilto aliejaus poveikis žmogaus organizmui žinomas jau seniai. Polinesočiųjų riebalų rūgštys (linolio ir linoleno) vitaminai bei mineralai mažina organizmo jautrumą, stiprina kraujagysles, tonizuoja, suteikia žmogui jėgų antplūdį. Masažas ypač rekomenduojamas nuovargį jaučiantiems žmonėms, kaip greita ir natūrali priemonė energijai atstatyti.  Procedūra pradedama labai švelniais judesiais, įsiklausant į kliento kūno poreikius. Palaipsniui masažo intensyvumas didėja ir judesiai stiprėja, kol kūną palieka nerimas bei įtampa.

Masažas šiltais aliejais – grąžins sielos pusiausvyrą, leis pakilti virš kasdienybės rūpesčių, pajusti vidinę harmoniją, o  oda taps elastinga ir švelni it šilkas!

Vieta
Vieta

Vokiečių g. 20, Vilnius (rodyti žemėlapyje)


Uždaryti žemėlapį
Trukmė
Trukmė

1 val.20 min.

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

6 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Paslauga teikiama visus metus.

Apranga
Apranga

Visa reikalinga apranga bei aksesuarais pasirūpins paslaugos teikėjas.