Robotikos stovykla arba būrelis

Tik pas mus
  • Robotikos stovykla arba būrelis
  • Robotikos stovykla arba būrelis
  • Robotikos stovykla arba būrelis
  • Robotikos stovykla arba būrelis
  • Robotikos stovykla arba būrelis
Dovanos įvertinimas:

Paslaugos vieta: Vilnius
Trukmė: 1 d. (8–17.30 val.) arba 1 mėn. (4 pam.)
Dovana skirta: 1 asm.
Pasirinkite kainą
Dėti į krepšelį PATINKA
Ypatybės
12 mėn. galiojimas Mažesnė arba ta pati kaina kaip pas partnerį Greitas pristatymas

Ar jūsų vaikas svajoja apie LEGO pramogas? Tuomet tai puiki proga leisti jam išbandyti vieną iš pasirinktų vasaros stovyklų su Robotikos akademija. Nauji draugai, LEGO robotai, pagal „LEGO Education“ paruošta mokymo metodika – įspūdžiai ir nauji įgūdžiai garantuoti!

Užsiėmimai vyksta įvairaus amžiaus vaikams bet kokiu oru! Prisijungti prie grupės galima bet kurį pirmadienį, vos startuoja nauja stovykla. Galite rinktis iš dviejų pasiūlymo variantų:

1. Vienas mėnuo Robotikos akademijos būrelio naujoje grupėje (vyksta nuo rugsėjo iki gegužės mėn.). Pasinaudojus šiuo pasiūlymu visą mėnesį (4 pamokas) leisite vaiką į Robotikos akademijos užsiėmimus. Tvarkaraštis nuo rugpjūčio pabaigos yra ČIA.

2. Vienas pirmadienis Robotikos akademijos vasaros stovykloje su galimybe pratęsti buvimą visai savaitei. Pasinaudojus šiuo pasiūlymu vaiką leisite 1 pirmadienį (nuo 8.00 iki 17.30 val.), galimybe primokėjus leisti vaiką į stovyklą visą savaitę.

Pastaba: apie norą dalyvauti pirmadienio stovykloje turite informuoti prieš 4 d. (t. y. ne vėliau kaip ketvirtadienį) telefonu. Rekomenduojama pasitikslinti 8 d. prieš. Jei pageidausite dalyvauti būreliuose – susisiekite su koordinatoriumi likus 2 savaitėms iki būrelių pradžios.

Padovanokite vaikui galimybę užsiimti technine kūryba ir patirti atradimo bei mokymosi džiaugsmą!

Vieta
Vieta

Robotikos akademija J. Jasinskio 16F, Vilnius

Trukmė
Trukmė

1 d. (8–17.30 val.) arba 1 mėn. (4 pam.)

Dovana skirta
Dovana skirta

1 asmeniui

Būtina išankstinė registracija
Būtina išankstinė registracija

Paslaugos teikėjo duomenys bus matomi įsigijus dovanų čekį

Galiojimo trukmė
Galiojimo trukmė

12 mėn.

Kita svarbi informacija
Kita svarbi informacija

Stovyklos vyksta birželio–rugpjūčio mėn. Būreliai vyksta rugsėjo–gegužės mėn. Akademijos darbo laikas: V–VI 8–20 val. Apie norą dalyvauti pirmadienio stovykloje turite informuoti prieš 4 d. (t. y. ne vėliau kaip ketvirtadienį). telefonu. Jei pageidausite dalyvauti būreliuose – susisiekite su miesto koordinatoriumi likus 2 sav. iki būrelių pradžios.Daugiau informacijos www.robotikosakademija.lt