VERSLO DOVANOS

„Gera dovana“ siūlo solidžias dovanas vadovams, motyvuojančias dovanas darbuotojams ar padėkos dovanas verslo partneriams.  

MŪSŲ PRIVALUMAI:

Patikimas ir solidus prekės ženklas, garantuojantis dovanų kokybę.

Reprezentatyvi dovanų išvaizda.

Daugiau nei 800 dovanų asortimentas.

12 mėnesių galiojimo laikas.

Greitas ir patogus įsigijimas.

Galimybė pristatyti dovaną tiesiog el. paštu.


DOVANOS VADOVAMS

Ieškote dovanos vadovui, kuris, atrodo, jau viską turi? „Gera dovana“ rekomenduoja dovanoti įsimenančius įspūdžius!

Dovanokite golfo „Žalios kortelės“ kursus, ekstremalias pramogas ar prabangų poilsį. Jeigu vis dėlto negalite išsirinkti, padovanokite dovanų rinkinį ir vadovas galės išsirinkti dovaną pats. Visas rekomenduojamas dovanas rasite čia.

DOVANOS DARBUOTOJAMS

Kas gali būti geriau nei motyvuotas ir laimingas darbuotojas? Jei norite parodyti, kad vertinate savo darbuotojus ir jų darbą – nustebinkite juos!

Netikėtas gražus gestas suteiks papildomų teigiamų emocijų, kurios dažniausiai kainuoja mažiau nei premijos, tačiau paskatina labiau.

Dovanokite atpalaiduojančius masažus, išvyką į vandens parką ar sanatoriją. Taip pat tiks dovanos, kuriomis Jūsų kolegos galės pasimėgauti drauge: skrydžiai oro balionu, pramogos nuotykių parke ir dar daugybė kitų. Visas rekomenduojamas dovanas rasite čia.

VERSLO PARTNERIAMS

Ieškote būdo atsidėkoti už ilgalaikį bendradarbiavimą ar parodyti pagarbą savo verslo partneriams?

Dovanokite dovanas, kurias tikrai įvertins: golfo pamokas, poilsį sanatorijose, skrydį lėktuvu ar oro balionu, gurmanišką vakarienę. Padovanokite unikalią patirtį, kurią Jūsų verslo partneris ilgai prisimins, arba rinkitės dovaną, kuri patiks kiekvienam.

Pasirūpinkite, kad visi svarbūs Jūsų verslo partneriai jaustųsi vertinami. Juk nieko nėra svarbiau versle, kaip investicija į santykius. Visas rekomenduojamas dovanas rasite čia.

 

IŠSIRINKITE TINKAMIAUSIĄ DOVANOS FORMĄ

ELEKTRONINIS DOVANŲ ČEKIS (PDF)

Elektroninis dovanų čekis (PDF) geriausiai tiks, jei norite dovaną nusiųsti elektroniniu paštu. Įsigiję elektroninį dovanų čekį, jį gausite tiesiai į savo el. paštą (PDF formatu) ir galėsite atsispausdinti spausdintuvu ar tiesiog nusiųsti gavėjui.

Paruošėme dovanų čekių dizainus, kuriuos galėsite pasirinkti pagal spalvą, tematiką ar piešinėlius – taip atrodantis dovanų čekis suteiks Jūsų dovanai šventiškumo.

Jūsų čekis atrodys taip:

 

POPIERINIS DOVANŲ ČEKIS 

Perkant internetu, taip pat pasirinkus vieną iš galimų pristatymo būdų, galite gauti gražiai atrodantį čekį, kurį įteikti bus daug smagiau. Visas dovanas, esančias Jūsų pirkinių krepšelyje (išskyrus dovanų rinkinius), pristatysime Jums arba Jūsų artimiesiems atspausdintas ant kokybiško A5 formato popieriaus.

Jūsų čekis atrodys taip:

 

DOVANŲ RINKINYS

Dovanų rinkinius pristatysime stilingos knygutės forma. Dovanų rinkinys – tai galimybė brangiam žmogui padovanoti laisvę išsirinkti geriausią dovaną!

Kiekviename rinkinyje yra daug įvairių pasiūlymų, tad net ir pats išrankiausias tikrai ras jam patinkančią pramogą.

Gavęs rinkinį, Jūsų brangus žmogus:

– IŠSIRINKS vieną labiausiai patikusį dovanų rinkinio pasiūlymą.

 – REZERVUOS dieną ir laiką, kada norės pasinaudoti pasirinktu pasiūlymu.

– MĖGAUSIS naujais įspūdžiais.

Plačiau apie dovanų rinkinius skaitykite čia.

DOVANŲ KORTELĖ

 

Pirmąjį įspūdį apie dovaną sudarysite jos įteikimo momentu. Todėl dovanų kortelės geriausiai tiks, jei dovaną norite įteikti asmeniškai. Šias puošnias korteles rasite fizinuose taškuose. Ieškokite „Gera dovana“ parduotuvių ir prekybos vietų čia.

 

IŠSIRINKITE PATOGIAUSIĄ PRISTATYMO BŪDĄ

El. dovanų čekis

Pirkimo proceso metu pasirinkus pristatymo būdą „El. čekis“ ir įsigijus dovaną internetu, Jums bus prieinamos naujos A4 elektronio čekio versijos, kurias galėsite atsispausdinti arba nusiųsti draugui el. paštu. 

Atsiėmimas „Gera dovana“ biure

Pasirinktą dovaną galima atsiimti „Gera dovana“ biure adresu Pilaitės pr. 16, Vilnius (III aukštas). 

Pristatymas per kurjerį

Bet kurią Jūsų išsirinktą dovaną galime pristatyti tiesiai Jums į namus arba darbovietę visoje Lietuvoje, išskyrus Neringą. Kurjeris užsakytą dovaną pristatys per 1–2 darbo dienas nuo prekės apmokėjimo.

 

Atsiėmimas „Omniva“ paštomate

Siuntinys pristatomas į bet kurį Lietuvos Respublikos teritorijoje esantį „Omniva“ paštomatą už 6 Lt / 1.74  mokestį, per 1–2 darbo dienas.

Plačiau apie pristatymo būdus skaitykite čia.

PIRK PARDUOTUVĖJE

Ieškokite „Gera dovana“ parduotuvių ir prekybos vietų čia.